Jump to content

sen powtarzajacy się

Iwona Radke
 Share

Recommended Posts

śniło mi się że wraz z żona w pierwszym snie żona mi pomagała chowac zwłoki zakopywaliśmy je w studni,potem sny się powtarzały ale zwłoki próbowałem juz ukrywac sam, niewiem czy ja zabiłem tego kogoś czy to porostu znalazłem , remontujemy poddasze i tam je w tym snie znajduje i próbuje sie ich pozbyc prosze o pomoc w interpretacji tego snu ....

Witaj!Studia symbolicznie oznacza nasze "głebiny" nadswiadomosci .Jest to kanał ,ktory łaczy sie z nasza podswiadomoscia.To jungowski cien w nim znajduja sie nichciane pragnienia i cos czego nie akceptujemy.Strych ,poddasze to nasza nadswiadomosc ,intelekt ,mozg .To sa nasze wyzsze wartosci duchowe,ale to tez nasze wspomnienia i odległe doswiadczenia ,Zwłoki to codzienne postawy i zachowania ,ktore zostały oderwane od naszej osobowosci .To informacja ,ze stare doswiadczenia ,lub uczucia sa z osoba śniącą i nie opuszczaja ja.Co czesto ma zły w pływ na jej rozwoj .Ty w swoim snie chowasz zwłoki ,chcesz ich sie pozbyc .Mysle ze ten sen oznacza Twoja wewnetrzna przemiane jak rowniez to,ze probujesz zakopac ,wyrzucic ze swojej podswiadomosci to co ci ciazy i przeszkadza.Moze to tez byc "wyrzucenie ","remontowanie"jakiejs Twojej wady ,nałogu ,zachowania ,niechcianego uczucia to co ci juz przeszkadza.Tak to widze Pozdrawiam.

Edited by miriam 1