Jump to content

U rodziny na wsi, dinozaury, byk, obora, lody.

Misiek3321
 Share

Recommended Posts

Witam.

Serdecznie proszę o interpretację snu.

Opiszę sen jaki miałem około 2 tygodni temu. Opiszę go tak dokładnie jak potrafię.

Na samym początku stałem przed drzwiami do domu mojego dziadka z większą częścią rodziny. Po chwili nagle z ogrodu zaczął biec mężczyzna (nie pamiętam czy znałem go czy nie) i za nim biegły 3 goniące go dwunożne dinozaury (wyglądały jak z kreskówki bardziej). Mężczyzna wbiegł do obory i dinozaury odeszły. Po chwili okazało się, że z obory wybiegł ogromny, czarny byk. Cała rodzina, oprócz mnie zdążyła wejść do domu, ja za to uciekłem do obory i zaryglowałem drzwi. Mężczyzna którego dinozaury był widoczny przez chwilę, powiedział coś, że się go boi i zniknął gdzieś w kącie. Ja stałem przy drzwiach i walił w nie byk krzycząc, tutaj zacytuje też wulgarne słowa, "*********** z mojej obory! To moja obora! Zabije cię!" i tak kilka razy ciągle atakując drzwi. Po kilku chwilach usłyszałem krzyk mojej matki, która dosłownie pytała: "Igor! Zamawiamy lody! Chcesz jakiegoś?", dokrzyczałem z zupełnym spokojem, jakby nigdy nic że chcę Kaktusa (jakby ktoś nie wiedział, są takie dobre lody :P). Minęła może minuta, a ja stałem dalej i byk walił w drzwi. Potem usłyszałem dźwięk samochodu lodziarza (dźwięk jak w tych autach USA). Przez szparę w deskach zauważyłem, że byk pobiegł w stronę dużego fiata który przywiózł lody, a ja wykorzystując chwilę uciekłem do domu i w momencie, w którym przekraczałem próg domu obudziłem się dosyć niespokojny.

Dodam jeszcze, że najbardziej utkwiły mi w pamięci: przerażający byk, biegnące dinozaury i to pytanie o loda.

Jeszcze raz serdecznie proszę o interpretację tego niezwykle dziwnego snu i pozdrawiam serdecznie :)