Skocz do zawartości

sen o Teściu.....


blekitny__obloczek

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana Cyganicho proszę Cię bardzo o interpretację dzisiejszego snu

 

Bylismy wszyscy w domu rodzinnym mojego męża,byli wszyscy

sprzątaliśmy takie gruntowne porządki,woda jakby lała sie po ścianach ,ale była czysta

tak jak by spłukiwała płyn którym mylismy

Ja w pewnej chwili pomyslałam,że jestem niewporządku , mowilam żle do jednej szwagierki na drugą ,a pozniej odwrotnie do tej drugiej na ta pierwszą .....

Przestraszyłam się,że Teść teraz to wszystko widzi .....

zaraz po tych myslach znalazłam się w kuchni coś tam jeszcze poprawiałam,spojrzałam w lewa stronę a tam siedzieli przy stole jacyś ludzie i między nimi moj Teść,spojrzałam raz jeszcze .....

Teść był w czarnej koszuli i miał okulary ciemne ,ale dookoła były białe,ja powiedziałam,ale Tato ma czadowskie okulary,Teść wyciągnął do mnie rękę i powiedział... Zosia chodź zatanczymy,nie widziałam jak tanczymy tylko zerknełam w swoja lewą stronę i pamiętam,że widziałam kawałek swojego ramienia ,zapamiętałam ,że miałam fioletową bluzeczkę bez rękawka i widziałam pasek czarny od torebki na ramieniu .

 

Później sniłam,że wszystkim opowiadałam ten sen

 

następnie Ania /siostra męza/ przyjechała do nas spojrzałam na nią i się zdziwiłam ,że nie jest ubrana na ciemno tylko założyła białe spodnie ....

 

Bardzo proszę o interpretację, pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj Obłoczku Kochany :)

Masz poczucie winy,dręczą Cie wyrzuty sumienia.Próbujecie w domu nad wszystkim zapanować, zmyc przeszłość,ten brud,chcecie normalnych,przyjaznych,pozytywnych rodzinnych relacji.

 

Po wydarzeniach jakie miały miejsce u Was ostatnio sen jest odpowiedzią na Twoje przeżycia.Jednak zaniepokoiło mnie od momentu króry opisujesz w kuchni jaki miał miejsce.Jakieś wydarzenie smutne nadchodzi dla Ciebie w rodzinie.Nie spodziewasz sie tego.Podejmuj mądre wybory w miłości,kieruj sie uczuciami, wyrzuty sumienia -oczyść się i pozbądź się nich.Pamiętaj,że wsparcie w najbliższych masz.

 

Siostra męża będzie potrzebowała Waszej obecności,wsparcia,pomocy.Wsparcia ma na mysli dobre słowo,Waszą obecność, Was jako rodzinę.Poczucie,że nie jest sama,że jesteście z Nią.

 

Pozdrawiam cieplutko i przetrwaj te trudne chwile,dasz rade i poradzisz sobie ze wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo Cyganicho

Własnie wczoraj się dowiedziałam,że syn Marek stracił pracę

wiedział już we wtorek, popoludniem dostał dziwnej wysypki i goraczkował Dostał zastrzyki .dziś już jest dobrze.

POMYŚLAŁAM SOBIE,ŻE TAK ZAREAGOWAŁ NA STRES ??

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Bardzo prosze Obłoczku :)

widzisz tak jak napisałam -Jakieś wydarzenie smutne nadchodzi dla Ciebie w rodzinie.Nie spodziewasz sie tego.-ale syn podoła.

Jego dolegliwości o których piszesz-tak zareagował na stres.Organizm musi odreagować a dzieje się to w różny sposób.

Syn Twój sobie poradzi tylko wspieraj żeby nie wpadł w przygnebienie.Pokonacie przeciwności losu. Najwidoczniej LOS ma dla niego inna lepszą i atrakcyjniejszą droge a obecny problem okaże się w przyszłości,że był z korzyścią dla niego.

Również pozdrawiam cieplutko i samych pozytywnych w Twym życiu zdarzeń życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...