Skocz do zawartości

włosy i łupież


greta

Rekomendowane odpowiedzi

witam! kilka dni temu śniło mi się, że jestem u mnie w mieszkaniu z koleżanką z którą pracuję i pijemy kawę, w pewnej chwili ona mówi mi, że na włosach mam łupież i żebym sobie go strzepała (mam średnio długie czarne włosy i takie mi śniły), więc ja strzepałam, ale ona mówi mi że mam nadal wiec znowu strzepałam ale ona jesta taka zdziwiona i mówi mi że mam go coraz więcej i tak kilka razy w końcu schyliłam głowę na dół i zaczęłam trzepać włosy i im bardziej je trzepałam tym więcej łupiezu leciało, na dywanie było go pełno i obudziłam się. to cały mój sen jest dziwny i nie mogę go wogóle zrozumieć a niepokoi mnie, proszę pomóżcie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łupież to zwykle niepotrzebne troski, myśli, opinie. Coś co obciąża głowę. Wpływa niekorzystnie na poczucie wartości danej osoby.

Twój sen wyraźnie wskazuje źródło tych narastających (łupieżu było coraz więcej), męczących myśli i niepokojów - to ni mniej ni więcej tylko opinie ludzi z Twojego otoczenia, być może zawodowego, skoro koleżanka była z pracy.

Już wcześniej to zasygnalizowałam, ale chciałabym to wręcz podkreślić - im bardziej trzepałaś głową, tym łupieżu było więcej.

Wniosek - wraz z Twoją zwiększoną podatnością na uwagi otoczenia co do Twojej osoby, wzrośnie dokuczliwość nieprzyjemnych myśli na własny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...