Jump to content

Nie wiem co się stało...

Jessica Cold
 Share

Recommended Posts

Jakiś miesiaca temu przyjechal do mnie chlopak...zrobilam kawy i pokroilam szarlotkę.Po jakies godzinie pojechalismy do znajomego i casto zostawilam na malym stolkiku kolo łóżka.

Gdy po 3 godzinach przyjechaliśmy szarlotka i zdjecia mojego chlopaka byly przewrocone na moje lóżko...Obrus i jeszcze kilka innych rzeczy na stoliku pozostaly nietkniete...A w szarlotce byloumazane tylko jedno zdjęcie na ktorym widnial moj chlopak...

Chce zaznaczyć,że w domu podczas naszej nie obecnosci niekogo nie bylo,a drzwi od mojego pokoju byly zamkniete...

I dodoam jeszcze że kilka dni przed tym zdarzeniem mojej mamie śniła sie kilka lat temu zmarla babcia...

Co to mogło być?! Bardzo Proszę o pomoc!!

Z góy serdecznie dziekuje...:(

W domu napewno nikogo nie bylo...

A jeśli nawet ktos by byl to moi rodzice ani nikt inny by czegos takiego nie zrobil...

Ale w domu niekogo nie bylo na 100%

Cokolwiek by to nie było jest poza Twoim zasięgiem.Jedyne co możesz zrobić to pomodlić sie o wszystko co najlepsze dla siebie i swoich bliskich i.... zapomnieć o całej sprawie.

Jestem z nim już 9 miesiecy...Znamy sie bardzo dobrze...

Napewno sie mna nie bawi ani ja nim...

A jeśli nawet tak by bylo tozobaczylabym pewne zmiany w jego zachowaniu...

Ciekawi mnie tylko jedno:Jak doszlo do tej calej sytuacji? Duchy?!

Możliwe że nie duchy, ale intencje, tzn.: Przykładowo ktoś np. twoja babcia chcąc nie chcąc mogła wywołać takie zjawisko, byłoby to możliwe gdyby twoja babcia z całego serca i duszy miała coś przeciwko temu związku. Możliwe że to duch, nie wykluczam tej opcji, ale mnie się wydaje że po prostu została nadesłana duchowa wiadomość.