Jump to content

Proszę o interpretację koszmaru !


Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Rozmawiałam z kuzynką o snach i weszłyśmy na temat koszmarów i ona mi powiedziała, ze mniej więcej raz w tyg ma taki sam koszmar.

 

Zaczyna się wszystko niewinnie. Ma jakiś normalny sen (np. zbieranie kwiatków, lepienie bałwana itp) i nagle wpada w przepaść przed nią. Z tej przepaści wpada w inny wymiar, do tego samego miasta, w którym odbywał się już sen, tylko w ponurej, przerażającej wersji. Ona wchodzi do swojego domu i jej tata buduje coś takiego przerażającego, coś co żyje. On musi to zbudować, a ona musi do tego znaleźć jakąś część, bo jeśli nie znajdzie tego w jakimś tam okresie czasu (np. godz czy coś takiego) to wszystko, całe miasto eksploduje. Ona idzie, szuka tego na oślep, bo nawet nie wie jak to wygląda i co to jest. Jakiś chłopak zaczyna ją gonić. Ona biegnie, wpada na jakąś, chyba opęntaną dziewczynę ze stokrotką w ręku (ta stokrotka to jedyna kolorowa, ale też przerażająca rzecz w całym tym mieście). Ta dziewczyna patrzy na nią takim wzrokiem, takim opętanym, no taki przerażający wytrzeszcz i łapie ją za nadgarstek i zaczyna coś do niej bełkotać w jakimś nie znanym dla niej języku, ale ona sama ma świadomość, że ona mówi w jej kierunku coś złego, że rzuca jakąś klątwę czy coś.

 

No i dalej kuzynka już nie pamięta co jest, ale mówi, że ten koszmar ma co najmniej raz w tyg. Że zawsze po nim jest przerażona, ze strachu się aż trzęsie trochę, że aż jej się płakać chce bo tak się boi po tym śnie. Pomóżcie !

Edited by Kuroi Neko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...