Skocz do zawartości

Szukam wspólnika do zrobienia księgi


S�awek Szymaszek

Rekomendowane odpowiedzi

szukam ludzi posiadających wiedzę.. mianowicie tworze księgę zawierająca wiedzę magiczną która jest dostępna w internecie jak i w książkach. tylko mi nie pisz "to kolejna nędzna książka." Bo tak nie jest. ta księgo nie będzie służyła jak większość by ją przeczytać od deski do deski. To będzie coś w rodzaju encyklopedia. Sam napisałem już około 100 stron. oczywiście jeżeli zgodzisz się na współprace podzielę się z tobą tym co mam. jak już księga będzie skończona chcę ją sprzedawać w kilku wersjach. od takiej zeszytowej najtańszej do takiej ala księgi cieni z postarzanymi kartkami drewnianą oprawą.. i mam zamiar sprzedawać także pojedyncze kartki jako zwoje. Jeżeli zgodzisz się na pomoc w tworzeniu tej księgi zyskami możemy się podzielić po równo. poniżej załączam przykładowa stronę którą zrobiłem dla tej księgi:

 

Edytowane przez S�awek Szymaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tworze księgę zawierająca wiedzę magiczną która jest dostępna w internecie jak i w książkach. ta księgo nie będzie służyła jak większość by ją przeczytać od deski do deski. To będzie coś w rodzaju encyklopedia.

 

Podejrzewam' date=' że mało kto się na to zgodzi. Fajnie, że wpadłeś na taki pomysł no, ale grozi to licznymi plagiatami co jest karalne. Wystarczy, że ktoś znajdzie u ciebie swój artykuł i już sprawę kieruje do sądu.

 

Sam napisałem już około 100 stron.

 

Napisałeś czy przekopiowałeś z jakichś artykułów lub książek co są dostępne w necie?

 

jak już księga będzie skończona chcę ją sprzedawać w kilku wersjach. od takiej zeszytowej najtańszej do takiej ala księgi cieni z postarzanymi kartkami drewnianą oprawą..

 

To teraz księga cieni nie zawiera żadnych dopowiedzeń, wrażeń oraz przypisów autora odnośnie załóżmy rytuałów tylko musi mieć drewnianą oprawę oraz postarzałe kartki?

 

W istocie nie jesteś nawet w stanie pojąć podstawowych rzeczy a ty chcesz książkę kopiować? Bo pisaniem tego się nie da nazwać.

Czyżby to była z twojej strony pewna prowokacja?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już spieszę z odpowiedzią. Co do plagiatów itd wątpię aby ktokolwiek cokolwiek zgłaszał. Księga nie będzie przecież wydana w milionowym nakładzie a w dodatku kto zastrzegł by sobie np "czar na owoc miłości" albo "egzorcyzm wody" Co do drugiego twojego "zarzutu" to cześć zinterpretowałem i napisałem po swojemu a inną cześć przekopiowałem lub przepisałem bo są rzeczy których się nie da zinterpretować.. napisałem "ala księgi cieni" tz ze będzie wyglądać to jak księga z serialu czarodziejki hehe ;) I jaka znowu prowokacja?? Wiem że większość forumowiczów uważa ze wiedza powinna pozostać tylko w ich głowach ale przecież skądś powinna się tam brać. A zamiast szukać nauczyciela jeździć 100km żeby się z nim spotkać lepiej było by wziąć taka jasną i przejrzystą księgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...