Jump to content

Szukam wspólnika do zrobienia księgi


S�awek Szymaszek
 Share

Recommended Posts

szukam ludzi posiadających wiedzę.. mianowicie tworze księgę zawierająca wiedzę magiczną która jest dostępna w internecie jak i w książkach. tylko mi nie pisz "to kolejna nędzna książka." Bo tak nie jest. ta księgo nie będzie służyła jak większość by ją przeczytać od deski do deski. To będzie coś w rodzaju encyklopedia. Sam napisałem już około 100 stron. oczywiście jeżeli zgodzisz się na współprace podzielę się z tobą tym co mam. jak już księga będzie skończona chcę ją sprzedawać w kilku wersjach. od takiej zeszytowej najtańszej do takiej ala księgi cieni z postarzanymi kartkami drewnianą oprawą.. i mam zamiar sprzedawać także pojedyncze kartki jako zwoje. Jeżeli zgodzisz się na pomoc w tworzeniu tej księgi zyskami możemy się podzielić po równo. poniżej załączam przykładowa stronę którą zrobiłem dla tej księgi:

 

Edited by S�awek Szymaszek
Link to comment
Share on other sites

tworze księgę zawierająca wiedzę magiczną która jest dostępna w internecie jak i w książkach. ta księgo nie będzie służyła jak większość by ją przeczytać od deski do deski. To będzie coś w rodzaju encyklopedia.

 

Podejrzewam' date=' że mało kto się na to zgodzi. Fajnie, że wpadłeś na taki pomysł no, ale grozi to licznymi plagiatami co jest karalne. Wystarczy, że ktoś znajdzie u ciebie swój artykuł i już sprawę kieruje do sądu.

 

Sam napisałem już około 100 stron.

 

Napisałeś czy przekopiowałeś z jakichś artykułów lub książek co są dostępne w necie?

 

jak już księga będzie skończona chcę ją sprzedawać w kilku wersjach. od takiej zeszytowej najtańszej do takiej ala księgi cieni z postarzanymi kartkami drewnianą oprawą..

 

To teraz księga cieni nie zawiera żadnych dopowiedzeń, wrażeń oraz przypisów autora odnośnie załóżmy rytuałów tylko musi mieć drewnianą oprawę oraz postarzałe kartki?

 

W istocie nie jesteś nawet w stanie pojąć podstawowych rzeczy a ty chcesz książkę kopiować? Bo pisaniem tego się nie da nazwać.

Czyżby to była z twojej strony pewna prowokacja?!

Link to comment
Share on other sites

Już spieszę z odpowiedzią. Co do plagiatów itd wątpię aby ktokolwiek cokolwiek zgłaszał. Księga nie będzie przecież wydana w milionowym nakładzie a w dodatku kto zastrzegł by sobie np "czar na owoc miłości" albo "egzorcyzm wody" Co do drugiego twojego "zarzutu" to cześć zinterpretowałem i napisałem po swojemu a inną cześć przekopiowałem lub przepisałem bo są rzeczy których się nie da zinterpretować.. napisałem "ala księgi cieni" tz ze będzie wyglądać to jak księga z serialu czarodziejki hehe ;) I jaka znowu prowokacja?? Wiem że większość forumowiczów uważa ze wiedza powinna pozostać tylko w ich głowach ale przecież skądś powinna się tam brać. A zamiast szukać nauczyciela jeździć 100km żeby się z nim spotkać lepiej było by wziąć taka jasną i przejrzystą księgę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...