Skocz do zawartości

świetlista siła aniołów


bajek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy mógłby ktoś wrzucić przynajmniej zdjęcia/skany kart anielskich z książki "świetlista siła aniołów"? Byłem kiedyś w posiadaniu tej książki, przyznam, że świetna oraz doskonale odzwierciedlenia aniołów na kartach.

W internecie istnieją skany tych kart, ale są to jedynie pojedyncze sztuki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też je mam, ale jeszcze się dobrze z nimi nie zapoznałam, ciągle coś innego mi wyskakuje i nie mam kiedy, albo tylko tak sobie tłumacze bo czuję jakbym zdradzała karmiczne, chociaż teraz już nie tak bardzo jak na początku gdy je dostałam.

Ale muszę przyznać są piękne.

Ale i tak dla mnie nie przebiją aniołów karmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja kocham moja rodzinke i kocham swietam i prezenty :) :) :)

 

wlasnie zamowilam sobie 3 nowe talie kart m.in. Swietlista Sile Aniolow (od rodzicow i babci) w przyszlym tygodniu powinnam je dostac (chyba, ze ponownie bede musiala pare dosadnych slow powiedziec/napisac by zrealizowali moje zamowienie :/ )

Jestem bardzo ciekawa jak bedzie to wszystko wygladac czy praca bedzie zrozumiala i "mila".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie odpuścić sobie tych kart, naprawdę nie umiem się nimi zanteresować są piękne, ale po za wartościami estetycznymi i artystycznymi nic mnie do nich nie ciągnie.

Ciekawe czy kiedyś zapragnę je poznać tak jak karmiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości Auro :)

Może zacznij od prostych pytań? Np. czemu tak się dzisiaj czuję? Jakiego Aniołka mam poprosić o pomoc w tej sytuacji?

Z czasem "załapiecie" kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości Auro :)

Może zacznij od prostych pytań? Np. czemu tak się dzisiaj czuję? Jakiego Aniołka mam poprosić o pomoc w tej sytuacji?

Z czasem "załapiecie" kontakt.

Nie wiem Damo ja ich po prostu nie czuję i niepotafię się nimi zainteresować - nie mam pojęcia dlaczego - bardzo mi się podobaja, ale jak bym nie miała serca dla nich.

Może to wyczuwają? Dlatego mnie nie pociągają?:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś może udzielić mi rady?

Jak się zabezpieczyć przed tym by probemy innych nie przechodziły na os. wróżącą?

Wiem o o czyszczaniu kart i jak to się robi.

Ale o oczyszczaniu siebie i w jaki sposób nie mam pojęcia.

Dziękuję za wszystkie pomocne rady i sugestje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to zaproponowanie tobie współpracy z aniołami białego promienia oraz Archaniołem Gabrielem i Elohimami Clair and Astrea. Z tego co wcześniej wyczytałem posiadasz Świetlistą Siłę Aniołów. W tej książce są przedstawione propozycje określonych rytuałów i cele ich stosowania. W omawianej książce przedstawiono wiele rytuałów oczyszczających, z których do twojej sytuacji (tak mi się wydaje) najlepiej będzie właśnie biały promień pasował. Proponuję również zapoznać się z propozycjami pozostałych rytuałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zdziwiony tym, że pomimo posiadania tej talii nie zaznajomiłaś się z książką. Nie będę wnikał w to, że ta talia ciebie nie pociąga, lecz naprawdę dziwię się, że nie przyjżałaś się informacjom w niej zawartym. Z omawianej książki parokrotnie wykorzystałem rytuały na wybaczenie. Efekt był niemalże natychmiastowy. Mam nadzieję, że jeśli zdecydujesz się na rytuały oczyszczające to efekty będą równie piorunujące co w mym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci bardzo za podpowiedź.

Niestety nie przeczytałam ponieważ nie mogę przebić się przez 1 szy rozdział, a jeżeli coś po prostu mnie nie pociąga nie wnikam w temat.

Ale dzięki za "kopa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez mam te karty... sa cudowne, piekna grafika itd

przede wszystkim bylam w szoku jak postawilam karty dla siebie 1 raz, doslownie pokazaly mi wszystko co jest obecnie... po prostu nie mam slow by to opisac

niektorzy nie rozumieja przeslania kart, ale analizujac karte po karcie oraz swoj problem to po jakims czasie mowia "rzeczywiscie jest sens w tym przeslaniu"

uwielbiam czytac ta ksiazke jest bardzo interesujaca... chce kupic II tom czyli "Wielka ksiega aniolow"

 

naprawde wszystkim szczerze polecam te karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Auro, najprostszym sposobem na oczyszczenie się z obcych energii jest wieczorny prysznic :-) wchodząc pod strumień wody wyobrażasz sobie jak zmywa wszystkie zanieczyszczenia i negatywne energie. To dobry i prosty sposób.

Od czasu do czasu można również okadzić siebie i pomieszczenia w których przebywasz zielem szałwii, podobne właściwości ma olejek szałwiowy, ale moim zdaniem działa słabiej, za to lepiej nadaje się np. do kąpieli:)

W czasie wróżenia możesz też palić świecę, nalepiej prawdziwą woskową lub białą.

Mój własny awaryjny sposób: mam mały kryształ górski i gdy czuję że jakaś myśl lub uczucie, które nie jest moje, zbyt natarczywie wciska mi się do głowy, przenoszę je na kryształ.

A potem oczyszczam kryształ najpierw myjąc pod bieżącą wodą, a potem susząc na słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak piszecie Świetlista Siła Aniołów jest bardzo skuteczna, choć zarazem jest bardzo trudna w interpretacji. Słyszałem, że najtrudniejsza. Bardzo mi się też podoba Anielska Wyrocznia. Grafiki aniołków są również bardzo ładnie zrobione. Są, że tak powiem ciepłe. Choć większy związek czuję z Świetlistą Siłą Aniołów. W tej tali w przeciwieństwie do Świetlistej Siły nie ma rytuałów, lecz za to jest kilka innych ciekawych informacji. Występują również bardzo interesujące rozkłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam!

Dziś stałam się szczęśliwą posiadaczką "Świetlistej Siły Aniołów" i mam do Was ogromną prośbę, czy możecie mi powiedzieć jak najlepiej zacząć współpracę z tymi kartami? Do tej pory korzystałam tylko z kart klasycznych...

Z góry dziękuje i pozdrawiam :roza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłóz karty przed sobą popatrz sobie na nie i zobacz która karta najbardziej do ciebie "przemawia" pózniej przeczytaj opis i zastanów się jak wybrany anioł ma się do twojego życia

Przed zaśnięciem pomyśl sobie o tym aniele bardzo możliwe że śnie przyjdzie jakaś podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...