Skocz do zawartości

Bardzo dziwny sen, gryzące myszy? Prosze o interpretacje;)


podjar

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, przed chwilą wstałem a sniło mi się, że jestem w starej szkole i zamiast lekcji w ławkach były łóżka - tak każdy leżał w oddzielnym łózku.

Zaproponowałem nauczycielowi, akurat to był mój stary wychowawca, żeby może normalnie zrobić lekcje w ławkach, no i po jakiejś tam rozmowie zgodził się. Po momencie znikły łóżka i pojawiły się ławki, nawet nie zauważyłem kiedy to się stało i teraz część najdziwniejsza.

Otóż wraz z ławkami znalazłem swój plecak, a w nim była jakaś klatka z różnymi zwierzętami, jakiś królik chyba, noi nie chciałem, żeby to ktoś zauważył, bo przecież bym wyszedł na głupka, gdyby zobaczyli, że trzymam zwierzęta w plecaku :glupek2:

Po momencie klatka się otworzyła, nauczyciel już nie ten sam, teraz była matematyka, ale lekcja zmieniła się chyba z wystrojem klasy( czyli zmienieniem na ławki ) no i tak widzę jakieś myszy, ze względu, że nie boje się mysz, więc mnie nie przestraszyły, ale teraz tak, było ich z 5 przynajmniej i po momencie zaczęły mnie gryźć. Nauczycielka kazała mi gdzieś iść i myślała, że się wygłupiam. Ja jej mówię, że mnie myszy gryzą, a ona mówi, że udaje, że przecież gdyby to były prawdziwe myszy to i reszta uczni by jakoś zareagowała. To ja jej znowu mówię już takim ironicznym głosem, że mnie te myszy gryzą, pozbywałem się tych mysz po jednej ale naprawdę mocno się trzymały. Po momencie sen się skończył, ale ja nadal czułem w paru miejscach te ugryzienia, co wydawało mi się jeszcze dziwniejsze;P m.in. w przedramieniu na łydkach i nie wiem na ramieniu chyba. Bardzo mnie zadziwił ten cały sen.Chciałem wspomnieć że myszy nie były raczej białe. A napewno nie pierwsza bo jej sie przyjrzałem :P

 

 

Bardzo dziękuję z góry za każdą interpretacje, mam nadzieje, że dowiem się co to może oznaczać.

Edytowane przez podjar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...