Skocz do zawartości

Jak zlokalizowac i odciac raz na zawsze SILNEGO ZLEGO Wampira?


Gość Anika68

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anika68

Witam:)

 

Czy wiecie jak zlokalizowac czarny charakter, ktory z premedytacja i celowo sie podczepil i czerpie energie?

Do tego silny...a potem jak mu dac kopa?zeby sie odczepil i porzadnie zachlysnal zla energia ode mnie?

Metody opisane w necie jakos nie dzialaja....

 

Pozdrawiam

Anika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 możliwości. Pierwsza to zajrzyj na forum Centrum Uzdrowie i Odzyska :: Indeks i poproś w odpowiednim dziale o usunięcie wampirów energetycznych przez oczyszczenie mentalne. Druga to zrób sobie kąpiel w czystej wodzie z solą (ok. 4-5 łyżek) w intencji oczyszczenia ze złej energii. Mi wróżka poleciła i po tej kąpieli poczułem się lepiej. Tyle że ją chyba trzeba zrobić dopiero po usunięciu wampira...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anika68
Są 2 możliwości. Pierwsza to zajrzyj na forum Centrum Uzdrowie i Odzyska :: Indeks i poproś w odpowiednim dziale o usunięcie wampirów energetycznych przez oczyszczenie mentalne. Druga to zrób sobie kąpiel w czystej wodzie z solą (ok. 4-5 łyżek) w intencji oczyszczenia ze złej energii. Mi wróżka poleciła i po tej kąpieli poczułem się lepiej. Tyle że ją chyba trzeba zrobić dopiero po usunięciu wampira...

 

dzieki za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że oczyszczenie dodatkowo swojego otoczenia jest dobrą sprawą. Bierzesz szałwię, z braku białej może być zwykła lekarska. Dla milszego aromatu możesz machnąć do tego troszkę suszonej mięty. Całość spalasz i okadzasz tym mieszkanie. Samo mieszkanie wcześniej sprzątasz - koniecznie myjesz - oraz wietrzysz.

To da odcięcie i oczyszczenie.

Zabezpieczenie i profilaktyka na przyszłość to już inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anika68
Tylko nie zapomnij się umyć po tej kąpieli, żebyś nie chodziła z solą na skórze :icon_lol:

 

hmm...ponoc nie trzeba splukiwac;) aby wyzarlo calosc zlego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, najpierw kąpiel w wodzie z solą w intencji oczyszczenia, a potem normalne mycie. Chyba, że nie myjesz się codziennie to wtedy możesz iść spać od razu ;)

 

Bez urazy oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anika68
Nie, najpierw kąpiel w wodzie z solą w intencji oczyszczenia, a potem normalne mycie. Chyba, że nie myjesz się codziennie to wtedy możesz iść spać od razu ;)

 

Bez urazy oczywiście :)

 

Bezzzzzz:):chytry_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anika68
Ja tam proponuje spac z osikowym kołkiem :D. A tak na serio i powarzanie to radze zrobic jak radzi Greg + dodatkowo jesli jest to duch mozesz go odwołać ;D.

 

hehe zaden duch, jak mniemam zywy wredy typ;)i juz po nim...kontakty ezoteryczne skracam do minimum...zadnych energii, pomocy, bo prawde mowia Ci, ze z takiej pomocy mozna korzystac tylko jak sie zna zdrodlo...poza tym nie ma jak to energia w sobie i ta od Najwyzszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...