Skocz do zawartości

very strange dream ???????


Duvel

Rekomendowane odpowiedzi

snił mi sie dziwny sen sniła mi sie moja rodzina, i szwagier mojego partnera, sytuacja odbywa sie w domu w miejscu w ktorym mieszkam , i na ulicach miasta z ktorego pochodze. Jemy jakis posiłek rozmawiam z rodzicami i nagle znajduje sie w sypialmi z szwagrem mojego partnera on siedzi na łózku a ja myje okno rozmawiamy po włosku bo on jest włochem(ja nie znam włoskiego tylko angielski) i nagle wchodzi moja mama i mowi ze musze isc z nimi na spacer ze dzien piekny a na miescie jest jakas parada z okazji pierwszego dnia szkoły (ja studia 7lat temu skonczyłam) ale wychodzimy... i nagle znajduje sie w swoim rodzinnym miescie ulice sa troche inne ale jestem pewna ze to to miejsce, idziemy za jakims korowodem przebieranców dowiedziałam się ze jeszcze nie dotarli do głównej sali balowej, a ja chce miec dobre miejsce by robic zdjecia wiec ich wyprzedzam i widze ludzi zdejmujacych cylindry, oni zostawiaja je przed wejsciem do starej kamienicy lezy ich tam moze 4 lub 5 ktos mowi ze jeszcze tylko mistrz ceremoni i zaczynaja, wbiegam do tej kamienicy mijam kobiety w balowych sukniach i jedną Rudowłosą (ale te suknie sa bardziej w klimacie hallowinowym czarne, bordo zadnych jasnych kolorów)(ja ubrana w bojówki i glany) wszedzie sa swiece, pajeczyny i dobiegam na taras widze ludzi na sali balowej zaczynaja wirowac w tancu ja robie im zdjecia, nagle podchodzi do mnie Rudowłosa kobieta/dziewczyna i mowi zebym z nimi tam została,bardzo chce zostac i miec taka suknie i wirowac, ale ja wiem, czuje ze tam nie pasuje... i sie budze .

 

Wiem ze pokrecone to ale moze jest ktos kto to przetłumaczy z sennego na nasze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...