Skocz do zawartości

Walka z dobermanem


HellVard

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieściłem już taki temat gdzie indziej, ale widzę, cyganicho, że często się udzielasz i znasz się na rzeczy, chciałbym więc prosić Ciebie osobiście o interpretację :)

 

Przedwczoraj przyśnił mi się dziwny sen i jestem ciekaw, co też on może oznaczać. Rzecz działa się prawdopodobnie w jakimś parku, były tam drzewa i jakiś stawik. Być może na początku byli tam inni ludzie, ale potem zniknęli. Trzymałem w ręku jakiś przedmiot, podłużny i (tego nie jestem pewien) biały (może kość? :P). Był on dla mnie ważny, nie chciałem go stracić. Po chwili zaatakował mnie doberman, próbując mi to odebrać. Nie będę go opisywał, doberman jaki jest, każdy widzi. On złapał jeden koniec zębami, a ja drugi rękami i szarpaliśmy się tak przez dłuższą chwilę, po czym zacząłem silnie kręcić w powietrzu tym przedmiotem razem z psem, aż w końcu puścił go i w padł do stawu. Zacząłem uciekać, ale po chwili pies wyskoczył na brzeg i mnie dogonił. Potem w końcu się od niego uwolniłem, niestety nie pamiętam jak. (na pewno go nie zabiłem, ani nic w tym rodzaju) Właściwie nie bałem się samego dobermana, tylko tego, że odbierze mi ów przedmiot. On, o dziwo również nie był zbyt agresywny, chciał mi po prostu zabrać tą rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj i trafiłeś w złym momencie,ponieważ występowały problemy techniczne ze strony forum i miałam m.in.zablokowany dostęp do interpretacji snów w moim sub forum.Także przepraszam,że czekałeś.Mój brak interpretacji wcześniej nie był działaniem zamierzonym.

Powielanie postów jednak jest niezgodne z Regulaminem ale jak widzę nikt interpretacji wcześniej Tobie nie udzielił http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacj%EA-snu/53399-walka-z-dobermanem.html

Zaraz uczynię to ja tylko dam najpierw odpowiedni link w tamtym poście.

Edytowane przez cyganicha
uzupełniony link z działu ogólnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Osoba Tobie nieprzyjazna być może konkurent w pracy udający przyjaciela będzie kopał dołki pod Tobą.Już może to czynić.Kieruje nim zazdrość.Jesteś lepszy w tym co robisz i on zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego próbuje Cie zniszczyć.Może nawet odebrać stanowisko na którym Ci zależy.Wkrótce wydarzy sie coś,co spowoduje,że jego faktyczne odczucia,charakter wyjdą na jaw i sytuacja ujrzy światło dzienne.Będziesz z nim walczył, ale walczył tak by ugrać swoje a jemu nie wyrządzić krzywdy.Tobie zależy na prawdzie i sprawiedliwej ocenie Twojej osoby.Ciebie męczyć będzie poczucie uwięzienia kiedy cała ta sytuacja będzie się rozgrywać w realu,tak jakbys nie mógł w czyms udowodnić swojej racji choć ją masz ale w efekcie końcowym wyjdziesz z twarzą i obronisz to o co walczyłeś.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, no cóż, ta interpretacja nie bardzo pasuje, nie mniej jednak dziękuję, za poświęcony mi czas :) Pracuję z bratem, prowadzimy we dwóch sklep internetowy, nie ma między nami żadnych konfliktów, zawsze mieliśmy dobre stosunki. Nie jestem dla niego żadnym konkurentem, bo firma jest zarejestrowana na niego :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez HellVard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...