Jump to content

Sen złożony z 3 części


pawel116
 Share

Recommended Posts

Witam!

 

Bardzo proszę o interpretację snu, który składa się z 3 części. Nie pamiętam wszystkich szczegółów, ale mam świadomość ciągłości snu.

 

I.

Byłem w pewnym domu na wsi, w którym mieszkali jacyś młodzi ludzie, chyba było to małżeństwo z dziećmi bądź samodzielnie utrzymujące się rodzeństwo, przeważali osobnicy płci męskiej. Pokazywali mi szkody wyrządzone przez nawałnicę, mówili o trąbie powietrznej, która przeszła nieopodal ich domostwa. Wyjrzałem przez okno (było wyrwane wraz z futryną) i faktycznie - niebo było ciemne, a na horyzoncie widoczny był lej. W tym samym momencie zaczęły tworzyć się też nowe.

 

II.

Byłem w domu i wyglądałem przez okno swojego pokoju. Był piękny letni dzień, świeciło słońce, ale na horyzoncie spostrzegłem pas ledwo widocznych (jakby przezroczystych) chmur. W domu była jakaś kobieta (nie widziałem jej twarzy) i powiedziałem jej, że nadciąga front atmosferyczny, na co zareagowała z pewną aprobatą i zaczęliśmy spekulować kiedy będzie burza.

 

III.

Siedziałem w pociągu i czekałem na odjazd. Był straszny upał, czułem się jak w saunie. Byłem cały spocony (mokra twarz, szyja), Siedziałem i czytałem jakąś ulotkę, w pewnym momencie przysiadła się do mnie kobieta (chyba ta sama z którą wcześniej rozmawiałem na temat burzy) i zaczęliśmy rozmawiać o jakiś drobnych sprawach. Pamiętam, że poprosiłem ją o chusteczkę, gdyż chciałem obetrzeć twarz z potu, a ona mi ją szybko podała. Wysiedliśmy z pociągu przed odjazdem i wybraliśmy się na spacer, nadal rozmawialiśmy, w pewnym momencie na drodze pojawił się zielony rower w kolorze metalik. Kobieta zaczęła go zachwalać i dziękować że go jej sprzedałem. Mówiła, że rower bardzo dobrze się spisuje i jest zadowolona.

 

Proszę o interpretację. Pozdrawiam :)

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...