Skocz do zawartości

Błagam o pomoc


martucha2311

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj w nocy miałam straszny sen. Śniło mi się ,że mam dwójkę dzieci ( nie mam jeszcze żadnego:) ). Ja pracowałam a te dzieci zostały z jakąś kobietą zwracały się do niej babciu. Ta kobieta miała krótkie blond włosy i okulary na łańcuszku. Widziałam jak ta kobieta strasznie biła te dzieci. one się do niej uśmiechały a ona wrzucała je po bieżącą wodę w kranie i rzucała nimi. Jak wróciłam z pracy tej kobiety już nie było. poszłam z tymi chłopcami do ubikacji żeby się załatwiły i jeden z chłopców nie mógł przestać sikać a drugi sikał krwią( aż taką ciemną). szukałam ich wszędzie tych dzieci. na podwórku u siebie spotkałam kobiety ubrane na czarno, które mówiły że tu nikogo nie ma. weszłam do swojego domu tam spotkałam moją mamę która tak strasznie wyglądała(była owinięta w jakąś białą narzutę). krzyczałam do niej gdzie są moje dzieci i czemu pozwoliła by je ta kobieta biła , szarpałam się z nią...... proszę pomóżcie mi nie wiem co to znaczy?? już kiedyś śniło mi się , ze miałam jednego syna i on również zmarł.... proszę o pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...