Skocz do zawartości

Prośba o intepretacje


mycha87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja bym prosila o interpretacje snu...

 

 

Snilo mi się, że bylam z chlopakiem w jakims sklepie, on jakies cukierki sobie chcial kupić, ekspiedentka na chwile wyszla z klientem zeby sprawdzic kod na brzoskiwinie, wiec ja poszlam sobie usiąść na krzesle tyle przy krzesle byla pajeczyna, ja ruszylam krzeslem, żeby być od niej dalej to wyszlo tak, że pajęczyna się zerwała, a ten pająk weszedł mi we włosy wstalam oczepałam i poszlam do chlopaka, żeby sprawdził, czy jeszcze mam tego pająka... Tam było 3 ludzi mój chlopak jakiś synek i jakas Pani, synek odkładał pestkę z brzoskwini lub nektarynki, ja poszłam do mojego chłopaka, powiedziałam, żeby mnie przytulił czy jakoś tak, ale on był zajęty porfelem, chyba pieniądze sobie liczył, wiec sobie poszłam... Pożniej jakoś dziwnie było bo w tym sklepiej jakoś przy ladzie ksiądz się pojawił... i mój gadał, z nim coś o jakimś rzekomym Naszym ślubie, który niedawno mieliśmy czy coś... Coś tam mu nagadał, że teraz jesteśmy razem, ze nie ma ze tylko on, żeby nie patrzył tylko na siebie czy coś, ze nie ma juz samotności;/ i się obudziłam....

 

 

Coż może onzaczać tak dziwny sen??

Edytowane przez mycha87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mycha 87 .Możliwe ,ze ostatnio miałaś cos do wyjaśnienia ze swoim partnerem .Nie czułaś sie zbyt kochana czy zrozumiana.Sen ten świadczy ,ze sytuacja w jaka sie "uwiklałaś" rozwiąże sie pozytywnie ,a Ty poczujesz radość i pozytywne emocje.Spędzisz mile chwile ze swoim partnerem .To rowniez oznacza rozwiązanie kłopotów finansowych .Czego Ci serdecznie zycze .

Mam pytanie czy Twoj chłopak lub Ty nie byliście ostatnio chorzy? Jeśli tak to wyjdziecie szybko z choroby.

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...