Jump to content

2 niepokojące sny


netika
 Share

Recommended Posts

Pierwszy sen był bardzo dziwny. Śniło mi się, że dawno niewidziana przyjaciółka, z którą miałam się niebawem spotkać, chciała mnie zabrać do latarni morskiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego poza tym, że mieszkam w centrum Polski. Zobaczyłam tą latarnię w nocy, niespokojne morze, zmartwioną mamę, że może mi się coś stać. I obudziłam się.

Zaraz po tym drugi sen był o tym, że okazało się, że jestem w ciąży i muszę natychmiast rodzić. Urodziłam szybko i bezboleśnie, ale zaraz się rozpłakałam, że nie wiedziałam o ciąży, a ostatnio ostro imprezowałam, piłam dużo alkoholu i dziecko na pewno nie jest zdrowe. W dodatku jestem dziewicą i nie wiedziałam skąd jest to dziecko, ale przeczuwałam, że mojego przyjaciela.

I znowu się obudziłam. Potem już nie miałam żadnych niepokojących snów. Jestem osobą, która ma dużo pokręconych snów, ale mało który niepokoi mnie tak jak te 2 dzisiejsze. Często mi się śni np., że mam jakieś nadprzyrodzone moce, walczę w jakiejś wojnie czy łapię przestępców, ale to pewnie oznaka bujnej wyobraźni. Proszę jednak o interpretację tych 2 snów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...