Skocz do zawartości

dziwny sny...


magicmagic85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

Proszę o interpretację moich snów, opisanych poniżej

Opowiem o pierwszym śnie. Śnij mi się latający nietoperz po moim pokoju.W tym śnie spałem w swoim łóżku, w swoim pokoju. Latał i trzepotał tymi swoimi małymi skrzydełkami nad moim łóżkiem. Obudziłem się i spr co może oznaczać i znalazłem poważny rywal w miłości....hmmm ciekawe sobie pomyślałem. Po kilku miesiącach wyszło... moja dzieczyna flirtowała z kolegą ze studiów... nie wiem czy to ma z tym związek...ale układanka niby pasuje...

W niedziele gdy spałem z dziewczyną razem, miałem dwa dziwne sny...tzn jednej nocy.

I

Śniła mi się moja dziewczyna stojąca w mojej łazience nad umywalką i myła twarz mydłem dove...(to nie reklama pudełko widziałem wyraźnie i też takiego używam). Potem Nastąpił drugi sen... Sniło mi się, że ubieram koszule do pracy i odpadają wszystkie guziki. Zaczynam je zbierać z podłogi i gdy tak łapie guzik za guzikem, nagle patrze, że mój kolega zbiera moje guziki. Szybko mu je zabrałem i jakoś nie wiadomo jak stoję w galerii handloej w bokserkach i w koszuli bez guzików, bo je mam co do jednego wyzbierane i trzymam je w dłoni...

Znalazłem tłumaczenie drugiego snu o koszuli, że może być to niewierna miłość i także pieniądze. Natomiast nie rozumiem tego z myciem twarzy. Może źle szukam i te dwa sny są połączone i nie należy ich interpretować oddzielnie...

A co do naszego związku myślę, że trochę przygasł. W ostatnim miesiącu mieliśmy kilka spięć ale niby wszystko się ułozylo, natomiast moja kobieta jakby była troszkę "nie obecna"...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...