Skocz do zawartości

BŁAGALNA PROŚBA czy to ciąża?


Gość pechowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pechowa

otóż do wizyty u lekarza jeszcze troche czasu......brak miesiączki spowodował że zrobiłam test ciążowy który wyszedł ujemnie ,a po jakimś czasie pojechałam do babci która zajmuje sie czakrami i wahadełkiem ledwo sie połozyłam widziała 5 tydzień ciązy o co chodzi korzystałam z wrozek smsowychpisały roznie starsznie sie boje co wy na to z góry dziękuę kaska 19.4.1979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilka bo nie rozumiem...

 

lud\ie się boją ze mogą zajść w ciążę...a c\zy to nei jest tak,ze kiedy się decydujemy na wspolzycie powinnismy od razu przyjąć taką opcję?

 

Idź do lekarza prywatnie to od razu się dowiesz.

 

Przepraszam,ale posty pelne paniki w momnecie gdy juz dzialamy są zwyczajnie ... eh dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

pisze ze wizyte mam za 2 tygodnie (nie bede na forum sie tłumaczyc powody moga byc rozne np. moge byc na wyjezdzie etc!!!) wlasnie prywatna nie prosilam o ocene mnie i sytuacji ale o spojrznie w karty życzliwym z góry BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, ja przepraszam za milczenie...

Nie mogłam Ci rozłożyć kart bo nabrałam zbyt emocjonalnego stosunku do tej sprawy..

I widzę raczej problemy hormonalne, czy inne takie..

Taka podświadoma chęć zatrzymania, zamrożenia sytuacji, od której z jednej strony chcesz uciec, z drugiej nie chcesz stracić tego,

co ...stracone...

Bo to dałoby Ci argument..

I obawiam się, że MOGĘ odczytywać to, czego Ci życzę, lub nie chcę widzieć tego, czego Ci nie życzę......

Jednemu mogę chyba zaufać...

Odczytowi, ze bez względu na bieg wydarzeń - będziesz docelowo szczęśliwa...

Masz zawsze moje dobre życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

zrobiłam i wyszła jedna kreska wyrazna druga słaba....juz kiedys robilam te testy niestety kobieta gdy jest w stresie produkuje hormon zwany prolaktyna ktory powoduje objawy typowo ciazowe zatem tylko czekac na lekarza ale to juz dlugo dla mnie zmartwila mnie ta babcia bardzo no i znajomi ktorzy wczesniej mowili ze jakos inaczej wygladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob drugi test.

Prawdopodobienstwo ciazy przy negatywnym wyniku testu jest nikle. Nie chce strzelac, ale pewnie ok. 0.1%.

 

Otóż wcale nie Aprilku;) Jak za wcześnie się zrobi może nie wyjść i to wbrew pozorom częste przypadki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test ciazowy wykrywa hCG (ludzka gonadotropine kosmowkowa - hormon produkowany przez lozysko).

Jesli u kobiety bez ciazy jest dodatni nalezy szybko udac sie do lekarza.

Prolaktyna nie ma nic do rzeczy.

 

Ile Ci sie spoznia okres - przyjelam, ze skoro wierzysz, ze to jest 5 tydzien ciazy, a do zaplodnienia doszlo ok. 14 dnia cyklu, wiec od daty spodziewanej miesiaczki minelo co najmniej 10 dni. W takim przypadku, paskowy test ciazowy jest dobra metoda oceny...

 

Ale jesli od daty spodziewanej miesiaczki minelo, na przyklad - 2 dni, to rzeczywiscie KatiJo, masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cytryna09

No nic jeśli jesteś w ciąży to należy przyjać dziecię i kochać jak swoje :)

Na poważnie, miałam tak samo 2 kreska była blada i dziecię kochane też jest. Trzymaj się i szczęścia życzę cokolwiek to dla Ciebie w obecnej sytuacji znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic jeśli jesteś w ciąży to należy przyjać dziecię i kochać jak swoje :)

Trzymaj się i szczęścia życzę cokolwiek to dla Ciebie w obecnej sytuacji znaczy.

 

Madrze i pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

MASAKRA SŁUCHAJCIE .....test ciazowy z krwi zrobilam ale byl ujemny dzis wrocilam z delegacji i postanowiłam pojechac jeszcze raz do tej babci no nic wyszła jej ciaza ale tym razem mowila 3 tydzien sprawdzala 2 wahadełkami i kilka razy mowila ze na pewno sie nie myli i widzi ciaze nie widziala innych schorzen ale ciaze pytala wahadełka czy on jest ojcem i tak wyszlo niepojmuje uzgodnilysmy ze poczekam do poniedzialku i zrobie test rano i zobaczymy nie dowierzam tak dziecko bede kochac ale strace prace zostane sama i ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowa Kochana idź może do lekarza? Poczekaj co z tego wyniknie. Nie zamartwiaj się na zapas :) Szkoda nerwów. Jeśli jesteś w ciąży to jesteś - czasu się nie cofnie a Ciebie do tego momentu aż będziesz pewna nerwy zjedzą...

Przytulam mocno. Jak by nie było będzie dobrze zobaczysz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

no wizyte mam dopiero 1 wrzesnia a do tego czasu faktycznie oszaleje bo nie dziecko jest problemem i brak pieniedzy ale potencjalny tatus ktory ma mnie w nosie ta babcia pocieszyla mnie tylko mowiac ze bedzie kiedys bardzo załował no ale nawet jak to 3 tydzien to i tak usg nie wykarze....dziekuje za dobre słowo i nadzieje jest mi potrzebna i Tobie Goyu pozdrawiam i dziekuje ale czekam na wasze dalsze opinie i przeczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowa, Ciąża nie musi być od razu widoczna na USG. Dobrze znający się na rzeczy lekarz już na samym początku będzie widział, że to ciąża. Dlatego trzymam kciuki, aby wszystko potoczyło się po Twojej myśli. Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cytryna09

Pechowa ściskam Cię mocno...

No i trzymaj się kochana.

Ja bym zrobila test jeszcze raz ale z samego rana, po prysznicu- Tak mawia moja dr. Ta druga słaba kreska o której pisałaś jest mocno zastanawiająca. Niektóre testy po wyznaczonym czasie robią takiego psikusa, wiec lepiej patrzec zgodnie z ulotką jak 2 min to 2 min. np. Pozdr

Edytowane przez Cytryna09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA SŁUCHAJCIE .....test ciazowy z krwi zrobilam ale byl ujemny

 

Zatem nie jestes w ciazy.

I nie nakrecaj sie, bo Twoja prolaktyna stresowa zrobi tyle - przesunie okres.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

Otóż lekarz zrobił USG nic tam nie było po czym powiedział prosze zrobic za 3 dni test ciażowy i na drugi dzien mozna wrocic do brania tabletek......pytajac dlaczego miesiaczki nie było przemilczał sprawe.....potem spytał czy planuje dzieci bo zmieni mi tabletki jesli tak....ja mu po co ten test nie jest Pan pewien a on mi ...by sie upewnic i wszystko na temat ....to kto idzie na piwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro na usg nic nie wyszło to ciąży nie ma...

A czemu nie wiesz czy pozytywny wynik?

O ile dobrze pamiętam ciąży nie chciałaś teraz?

Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem czy to taki ostateczny wynik no ...ale załóżmy jeśli nawet to sama nie wiem czy on taki pozytywny dla mnie :/

 

Yyy... ja juz sie pogubilam... nie chcialas ciazy, prawda??

Jesli wszystkie testy byly ujemne, na USG nie ma pecherzyka plodowego ani w jamie macicy, ani w jamie Douglasa, ani w jajniku, ani w jajowodzie, to ciazy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

ciąża tak ale nie z tym facetem.....:(aha rozumiem ale w 4 tygodniu na USG coś widać?jasli tak no to ok,a po co lekarz kazał mi zrobić test jeszcze za 3dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

aha i czemu np t ababcia i wrozka Morgana uparły sie ze to ciaza i caly czas twierdza to samo?nie chodzi juz o ciaze ale o wrozbiarstwo i fakt skoro nie jestem to co one tam widza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciąża tak ale nie z tym facetem.....:(aha rozumiem ale w 4 tygodniu na USG coś widać?jasli tak no to ok,a po co lekarz kazał mi zrobić test jeszcze za 3dni?

 

Bo w czwartym tygodniu ciąży na usg widać pęcherzyk płodowy lecz jest tak malutki, że sami do końca nie wiedzą czy to coś innego czy to .Pewno domyślał się, że nie ale profilaktycznie wolał byś test zrobiła dla pewności .Jeżeli na nim by nic nie wyszło to mur beton ciąży brak .

 

We wcześniejszym poście podałaś w wątpliwość zdanie a może jego brak odnośnie braku okresu .Kochana nabierzmy dystansu do lekarzy .Oni są tylko lekarzami a nie prorokami i jasnowidzami .Wiele kobiet ma wstrzymane miesiączki z niewiadomych powodów co nie oznacza ciąży , czasami tak po prostu nam się dzieje.Spóźnia się ,wstrzymuje a odpowiedź zna jedynie nasz organizm i lekarz o ile zdecyduje Ci się zrobić mnóstwo drogich badań ale czy jest sens wykładać tyle kasy by dowiedzieć się po co ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cytryna09
Bo w czwartym tygodniu ciąży na usg widać pęcherzyk płodowy lecz jest tak malutki, że sami do końca nie wiedzą czy to coś innego czy to .Pewno domyślał się, że nie ale profilaktycznie wolał byś test zrobiła dla pewności .Jeżeli na nim by nic nie wyszło to mur beton ciąży brak .

 

We wcześniejszym poście podałaś w wątpliwość zdanie a może jego brak odnośnie braku okresu .Kochana nabierzmy dystansu do lekarzy .Oni są tylko lekarzami a nie prorokami i jasnowidzami .Wiele kobiet ma wstrzymane miesiączki z niewiadomych powodów co nie oznacza ciąży , czasami tak po prostu nam się dzieje.Spóźnia się ,wstrzymuje a odpowiedź zna jedynie nasz organizm i lekarz o ile zdecyduje Ci się zrobić mnóstwo drogich badań ale czy jest sens wykładać tyle kasy by dowiedzieć się po co ?

 

Pozdrawiam

 

Befadko :))

 

Podpisuję się pod Twą wypowiedzią i popieram w całości:)

 

Pozdrawiam ciepło:usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowa kochanie nie jesteś w ciąży.

Miesiączka może spóźniać się z różnych przyczyn nawet ze stresu, przeziębienia, tego jest mnóstwo!!

A co do wróżby - każdy ma prawo się pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

rozumiem ok pragnienie nie nie nie teraz jak pisałam.......no tak lekarze nie prorocy ale skoro biore leki 21 dni zeby miec miesiaczke tylko po to a ona nie przychodzi no to niestety nie jest zwykle spoznienie ,a ten lekarz słyszalam dzis nie jest najlepszy mojej kolezance chcial usunac ciaze juz miala termin ustalony bo ponoc poza maciczna nie dala usunac i ma zdrowe dziecko druga kolezank aw pracy do 7 miesiaca myslala ze bedzie corka wkurzyla sie i pojechala do innego widzial chlopca i urodzila chlopca.....ok skoro nic ni bylo to nie jestem a wrozki widocznie sa do bani ,nie to ni ebylo pragnienie dziecka to moge zapewnic no nic pozdrawiam lece na browara bo juz nie moge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

no słuchajcie dzis byłam u babci na poczatku jej nie bylo ale czulam ze jest no i w koncu wyszla byly jeszcze dwie babki no i co polozylam sie a ona to samo stwierdzila ze wchodzi na piaty tydzien i malo tego słuchajcie stwierdzila płec juz dobre co nie skad on ato bierze nic w tym tygodniu robie test masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pechowa - to już powoli zaczyna się ciągnąć jak telenowela, w ciągu tygodnia czasu trzy razy byłaś u babki - przesadzasz... Poczekaj po prostu na wizytę lekarską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, zrób test i będziesz mieć pewność.

 

Dla pewnosci nawet dwa testy.

Usg dopochwowe daje dobre rozeznanie, idź prywatnie i już.

Albo test beta HCG, bardzo miarodajny. Koszt koło 35 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiasz mnie pechowa, z całym szacunkiem - ale w dobie tylu dostępnych srodków i metod sprawdzania ciąży i to bardzo wczesnych - Ty udajesz się do babci-znachorki... Co ma być to będzie, kijem Wisły nie zawrócisz, chłopiec czy dziewczynka - wszystko jedno byle zdrowe, o ile faktycznie Ktos pod Twym sercem istnieje.

Jutro na badanie krwi marsz, nie musisz byc na czczo, tego typu badanie wykrywa naprawdę wczesną postać ciąży i to powinnas uczynić w pierwszej kolejnosci. A jesli nic tam pod sercem nie kwitnie - na przyszłosc polecam nieco lepiej się zabezpieczyć. To nie jest sarkazm.

Życzę pomyslnych rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

heh otoz do znachorki ni eposzłam w tej sprawie ona sama mi n adzien dobry to oznajmila i bylam w szoku przykro mi nie pojde bo z ranca wyjezdzam w delegacje moze to takie wszystko proste dla ciebie ale widzisz nie do konca zabezpieczac przeciez ja biore tabletki no czytac tez trzeba z uwaga :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, może i czytać nie umiem, co nie zmienia faktu, że sugerując mi że wszystko to jest dla mnie proste - odpowiadam - nie jest. Miałam i mam swoje krzywizny myslenia, ale życie wystarczająco skopało mnie po dupie i mi je wyprostowało. Życie uczy pokory na różne sposoby.

Życzę Ci wszystkiego dobrego, niezaleznie od wyników badań. Jesli nie masz jak zrobić testu z krwi - zrób zwykły test ciążowy, najlepiej dwa, w odstępie jednej doby. Bo jeżeli jestes faktycznie w ciąży - wyjdzie na tescie jak byk, mi wyszła ciąża juz w trzecim tygodniu, słaba kreseczka ale była. I wszystko będzie dobrze, zobaczysz, niezależnie od wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze to pociagne, ale musze zapytac:

Bralas pigulki - podczas przerwy 7 dniowej w braniu nie wystapilo krwawienie - obawialas sie ciazy...

Czy tak bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

oj Virus kazdy dostal po dupie i tak zrobie kilka testow juz jeden robilam i druga kreseczka wyszla niewyrazn abardzo bardzo slaba dlatego sie ni epokoje ja nie robie zigly widly i nie wymyslam i nie boje sie ciazy nie mam juz 20 lat zatem spokojnie to nie furia a jakies niewiadome zewszad ja biore tabletki na wywyolanie bo miesiaczkuja bardzooo nieregularnie ale nie biore ich np punkt 20 co dzien jak mi sie przypomni pisalam to nie takie proste moje ,,dziwy,,polegaja na tym skad ta babcia tak czaruje i zeby nawet płec widziec gdy ciazy moze ni ebyc heh no coz dziekuje i wam wszystkim tez szczescia i pomyslnoci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pechowa test z krwi ponoć robiła ,doczytałam kika stron temu i wyszedł ujemny . Gdyby ciąża była nawet wczesna poziom byłby podwyższony .Ten poziom wzrasta po zapłodnieniu bardzo szybko .

 

Pechowa od 24.08 zastanawiasz się i pytasz znachorki czy jesteś w ciąży czy nie a znaki na ziemi o ile pisałaś prawdę wskazują że nie.

 

Jeżeli człowiek bardzo chce to widzi różne rzeczy . Gdyby to była prawdziwa ciąża to i tydzień byłby większy a kreska byłaby mocno i wyraźnie widoczna .

 

Może spytaj tej znachorki czy czas obecny widzi czy przyszły a to by zmieniało sytuację diametralnie

 

Dziewczyno tańczysz a muzyki brak ;-)

 

Rzuć na luz bo się wykończysz tym rozmyślaniem prowadzącym do nikąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera przy swietle dziennym przy oknie druga niewidoczna kreska ale to chyb anie prawda po 8 min zobaczylam to negatyw i tak ?

 

Pechowa, po pierwsze nie dopatruj się wody w pustej szklance.

Dwa: mówisz że jest druga niewidoczna kreska... w twoim stanie była by wyraźnie widoczna.

Nie panikuj, bo zwariujesz. Robiłas już test z krwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie juz nie bo z tego co widze i piszecie nie jestem :)

 

Pechowa... ale my nie jestesmy specjalistkami w tej dziedzinie... Pisać to my możemy różne rzeczy i co, każdej dasz wiarę?...

Test z krwi bym zrobiła na 100% na Twoim miejscu. Ale to jak chcesz.

Życzę wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich kart jesteś w ciąży. W pytaniu na tak/ nie wypadł świat, co oznacza tak, a w rozkładzie cesarzowa, co oznacza niechcianą ciążę ;q

 

a teraz jak sprawdzałem to w ogóle się posypało, wypadły karty cesarz (tutaj dopatruję się płci męskiej), gwiazda (które oznaczają tak) i cesarzowa (wiadome :) ) I znów :0

 

Ale radzę Ci jeszcze jak poprzedniczki zrobić test z krwi. Opisz tutaj wyniki, będą bardzo pouczające. A jeśli będziesz mamusią - to gratulacje :)

Edytowane przez Cohen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Cohen posypało Ci sie bo pewnie nie jestem ....otórz z krwi nie robiłam ale zrobiłam zwykły test jak pisałam wyżej.....i po 8 min druga bardzo niewyraźna krecha jestem nadal na delegacji jak pisaliscie musiałam se cos ubzdurac zaufałam lekarzowi nie jakiejs dziwnej babci....zaczełam znów uprawiac sport bo przytyłam i zaczełam brac leki anty dlatego chcialam znac wasze opinie nie wiem co jest brzuch nadal boli przytylam piersi sa dziwne ale mysle ze tak jak Goya pisala to problemy jakies hormonalne ...nie wiem skad ta babcia se ubzdurala i inni ale powrocilam do zycia normalnego nastepna wizyta u gincia mojego w koncu 29.09 ktory chociaz mi powie co sie stało a do tego czasu moze dostane wyczekiwany okres ktory pomoga mi wywołac tabletki.Zatem jak widzicie wszystko ok ja juz o temacie zapomnialam Ni ewiem Cohen skad tez ta ciaza ale to nie moja pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% pewności czy to była ciąża, czy też nie :) będzie za niecałe 9 miesięcy ;) he he naoglądałam się programów o kobietach, które były w ciąży a nawet o tym nie wiedziały :D ciężko w to uwierzyć, ale ponoć to prawda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he teraz mi chcecie wkręcic że jstem nie nie,nie potrzebuje testu z krwi z reszta biore teraz tabletki anty......poważnie mnie to zmartwiło a babcia z wahadełkiem niepotrzebnie zrobiła ferment w mojej gowie...ale 29 po wizycie u lekarza napisze wam co i jak pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, czy jeśli naprawdę jesteś w ciąży, to czy antykoncepty nie zaszkodzą dziecku (nie znam się)? Wiesz, nie wiem. Koniecznie napisz jak tam wynik badania u ginekologa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć szkodzą.....wydaje mi sie ze gdybym była to byłby juz 5 tydz to juz normalny test by wykazał na 100 % lekarz pewien nie był test odrazu nie wyszedł ja objawow zadnych nie mam no i czytajac posty widzimy ze nie zatem nie ma co gdybac al enapisze co i jak pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurde no dziweczyny juz nie miałyscie watpliwosci tak kazał lekarz test ciazy nie pokazal kazał 3 dni odczekac i zaczac brac karty tez nie widzialy ciazy tylko ta dziwna babcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak lekarz ten sam jakis dziwny on jest jak pisalam wyzej mojej kolezance chcial plod usunac bo myslal poza maciczna a okazalo sie ok otoz TESTU Z KRWI NIE ROBILAM TERAZ pisze jestem na delegacji DLATEGO WAS PYTALAM CO WIDAC W KARTACH JAK PISALAM PROWADZE INTENSYWNY TRYB ZYCIA TO NIE BYLA ZABAWA Z MOJEJ STRONY MOJE DROGIE ZAUFALAM GOYI I JUZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :_bezradny:

Jakby coś, to prosisz na chrzestną ? :boisie:

A tak całkiem poważnie...

Karty dają mi wciąż jedną odpowiedź " rezultat jest dla Ciebie dobry"..

Dla mnie oznacza to, że nie jest ważne "jesteś czy nie"...

(Choć biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności - stawiałabym na zaburzenia: zbyt wiele się działo, zbyt intensywne niedobre emocje...)

Ważne, że COKOLWIEK nastąpi, jest dla Ciebie korzystne...:buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli samotna matka może ochrzcić dziecko to 3mam za słowo bo chetnych miec nie bede

jeśli to ma być dobre to na bank nie może być ciąża pozdrawiam ;))Dzięki Goyu!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Cytrynowa Tobie też z całej epy NAJLEPSZEGO !!!!!!!!WAM WSZYSTKIM I TAKIM WEGETUJACYM LUDZIOM JAK JA bop moje zycie to juz czekanie na śmierć bo już siły walczyć nie mam w uczuciach zawsze jakaś baba mi zabierze miłość a i w pracy pojawia się zawsze jakaś zyczliwa koleżaneczka co dołki kopie A SIŁ JUŻ BRAK pozdrawiam ja już nawet się nie denerwuje a TO rezygnacja i nie, nie, nie jet to przez brak ciąży ogólnie.3 ta się I WSZYSTKIM MIŁOŚCI ŻYCZE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Kochana....

Zobacz tylko ile wysokoenergetycznych istot dobrze Ci życzy...:aniolek:

Z takich życzeń, dobrych myśli - musi wyniknąć coś dobrego...

A ja mam propozycję, byś zaczęła swoją nowa drogę od zmiany nicka...

A my będziemy matki chrzestne...

Twoje...

Poproś administracje, by zmieniła pechową na ...Szczęściarę....

A my Ci damy dobre życzenia - jak na dobre wróżki przystało?:czarodziej:

No....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he spoko własnie dowiedziałam sie ze w pracy moja przyjaciółka pseudo podklada mi swinie i beatrycze swoim wahadełkiem widziala ciaze he NO KOBITY CIESZE SIE ZE SA JESZCZE DOBRZY LUDZIE BUZIAKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż zaczełam brac tabletki odstawiłam je po 7 dniach brania sie przestraszyłam i co dostałam okres dziś pojechałam do babci z wahadełkiem a ta pipka powiedziała że poroniłam wiecie co bzduuuura pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo jesteś niesamowita.....a okres już mi się skonczył czyli jak pisałaś problemy jakieś hormonalne jedno co mówiła ze bede mieć dzieci ale teraz po tym jak jej wierzyć....cóż Goyu BRAWA mam nadzieję że w ramach eksperymentu postawisz kiedyś karty a w nich ujrzysz choć trochę mnie szcześliwa przy boku kochajacego faceta z dobra praca bez zawistnych bab w około i może z dzidziusiem i to w tym wcieleniu marzenia.....się nie spełniaja a sił na walke brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK JAK tylko to ogarne to tak zrobię ;)bo kurcze prawde mówiąc nie wiem jak to zrobić

Edytowane przez pechowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki za info ale na szcześciare to będzie lekka przesada wiesz to co dzieje sięw moim zyciu to sprowadza sie do tragizmu i tak nie pasuje mi to zmienie moze na imie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hahaha no to nie pamięta już komu wyszła ciąża malzenska cesarz gwiazda cesarzowa ;) a wczesniej jak komuś wypadł świat i cesarzowa to zanim tu dotarlam pomyślałam ze może ciąża

kogoś z twojego otoczenia :P

zycz im dużo szczęścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem co Ty napisałaś?im WSZYSTKIEGO CO NAJGORSZE MAM ZLEW NA *****I to mój ex który 5l tyłek zawracał a w dzień ślubu ryczał że tego nie chce I NADAL DO MNIE ŚWINIA PISZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej słownie niż jak on w czynach...a reszta mam to gdzieś tak zapłaca i tak nic w przyrodzie nie ginie no i nie widziałam żeby ktoś zbudował swoje szczęście na cudzym nieszczęściu ;))))) KOŃCZĘ TEN TEMAT POZDRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech se zawraca. Jak się chcesz pozbyć to powiedz ze jak się nie odczepi to żona się dowie. Przecież to od Ciebie zależy czy będzie się kręcił wokół Ciebie. Powiedz Won i już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selenit ma rację, dać mu dobitnie do zrozumienia, że jak nie da Ci spokoju to się babka jego dowie i się skończy :))

Im źle nie życz bo często taka energia wraca do właściciela...więc w tym przypadku do Ciebie...

Oni zapewne zapłacą za swoje w swoim czasie, poza tym nie ma ludzi bez winy... każdy ma coś na sumieniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA WINA TAK BYŁAM NAIWNA HA HA co?laski żona TO GŁUPIA FOŁDA ROZMAWIAŁAM Z NIĄ POKAZYWAŁAM JEJ ESY A TA IDIOTKA DAŁA MU KARE A POTEM DOOPE WYPIEŁA I LICZY NA CUD LASKI SZKODA TU PISAĆ ONI JUŻ PŁACA ZA GŁUPOTE MAŁO TEGO SPRAWA U KSIĘDZA BYŁA CHCIAŁ UNIEWAZNIĆ ROZWÓD CZAICIE I PO TYM WSZYSTKIM MYŚLI ZE TAKIEGO BUCA ZŁAPIE NA DZIECKO A TEN DALEJ PISZE I JESZCZE MNIE OBRAŻA LASKI TO TEMAT NI EDO OGARNIĘCIA E TAM RZYCZE I NIE NIECH MI TYLKO Z OCZU SCHODZĄ DLA MNIE TO TA WARIATKA JUZ PŁACI A PSYCHOL CHOROBĄ :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj ale zobacz ty się burzysz a niedawno balas się ze z nim jesteś w ciąży. To tak szczerze i naprawdę bez urazy ale która z was jest glupsza...

Nie gniewaj się bo widocznie facet jest mega sprytny bo on was omiotal wokół palca. Tylko dzieciaczka szkoda ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA WINA TAK BYŁAM NAIWNA HA HA co?laski żona TO GŁUPIA FOŁDA ROZMAWIAŁAM Z NIĄ POKAZYWAŁAM JEJ ESY A TA IDIOTKA DAŁA MU KARE A POTEM DOOPE WYPIEŁA I LICZY NA CUD LASKI SZKODA TU PISAĆ ONI JUŻ PŁACA ZA GŁUPOTE MAŁO TEGO SPRAWA U KSIĘDZA BYŁA CHCIAŁ UNIEWAZNIĆ ROZWÓD CZAICIE I PO TYM WSZYSTKIM MYŚLI ZE TAKIEGO BUCA ZŁAPIE NA DZIECKO A TEN DALEJ PISZE I JESZCZE MNIE OBRAŻA LASKI TO TEMAT NI EDO OGARNIĘCIA E TAM RZYCZE I NIE NIECH MI TYLKO Z OCZU SCHODZĄ DLA MNIE TO TA WARIATKA JUZ PŁACI A PSYCHOL CHOROBĄ :))

 

Nie mnie oceniać kto głupi czy naiwny...pewnie każde z Was postąpiło głupio w pewnym sensie...On miał jatkę w domu to szukał na boku i mówił cokolwiek byle osiągnąć cel, żona wściekła chodziła, więc też pewnie miło jej nie zapamiętałaś, ale zapewne ratowała swoje małżeństwo...jak umiała, a Ty...no...powinnaś się cieszyć, że ciążą się nie skończyło... bo nie byłoby wesoło... gdyby się okazało, że zostaniesz sama...z dzieckiem...

Patologicznie i toksycznie Twoja opowieść brzmi... Na Twoim miejscu cieszyłabym się, że jestem od tego wolna już :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA bij mu brawa,z reszta ona wlazła miedzy nas znamy sie 6 l oni 2 z czyms... pisze miał sie rozwieść... jeszcze nie wiedząc o żadnym dziecku a wyszło tak że spłodził miesiąc po miesiacu 2 dzieci a jedno poszło w kanały co z drugim nie wiem nawet na 100%czy jest i nie zamierzam tego sprawdzac on sprytny MEGA GŁUPI kobieto a burze BO JAKBYŚ PRZESZŁA CO JA TO NIE BIŁABYŚ MU BRAW!mam pełne prawo do tego !a sprytność to mu bokiem jeszcze wylezie wiec nie stawiaj go na piedestale nigdy nie wiesz co Ciebi etez spotka w zyciu zatem trochę rozwagi,jak to mówią raz na wozie raz pod......szkoda ze te geny sie rozplemią i powstanie następny *****.kończe temat.CZY JAKIŚ TAM ADMINISTRATOR MOZE JUŻ TO ZAKOŃCZYC DZIĘKI Z GÓRY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładni PATOLOGIA TO TAM JEST a historia nie która napisałas to nie wiem skad ale my utrzymywalismy kontakt 6 l jak pisalam i ja o tamtej nie wiedzialam dlugo tuz przed slubem a ona o mnie tak to wiem a on myslas ze sobie ktoras wybierze....a ja go jak dowiedzialam sie o tamtej juz nie chcialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA bij mu brawa,z reszta ona wlazła miedzy nas znamy sie 6 l oni 2 z czyms... pisze miał sie rozwieść... jeszcze nie wiedząc o żadnym dziecku a wyszło tak że spłodził miesiąc po miesiacu 2 dzieci a jedno poszło w kanały co z drugim nie wiem nawet na 100%czy jest i nie zamierzam tego sprawdzac on sprytny MEGA GŁUPI kobieto a burze BO JAKBYŚ PRZESZŁA CO JA TO NIE BIŁABYŚ MU BRAW!mam pełne prawo do tego !a sprytność to mu bokiem jeszcze wylezie wiec nie stawiaj go na piedestale nigdy nie wiesz co Ciebi etez spotka w zyciu zatem trochę rozwagi,jak to mówią raz na wozie raz pod......szkoda ze te geny sie rozplemią i powstanie następny *****.kończe temat.CZY JAKIŚ TAM ADMINISTRATOR MOZE JUŻ TO ZAKOŃCZYC DZIĘKI Z GÓRY.

 

Znałaś go tyle czasu...i nie wiedziałaś, że taki drań z niego? :mysli:

Może dobrze się maskował...są tacy...a od takich najlepiej trzymać się z daleka dla własnego dobra :)

Najgorsze już za Tobą Kochana, teraz piekło będzie miała "inna"...i może kolejne....

A Ty wyjdziesz na tym mądrzejsza i zapewne na dobre Ci to wyjdzie :usmiech:

Więcej uśmiechu na codzień bo lepsze przed Tobą :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ty dwa miesiące temu dowiedzialas dopiero ze on ma żonę?? Bo jak nieco wcześniej to chyba nie do końca go olalas jak się dowiedzialas. Wątku o ciąży by nie było :)

Wiesz ja mam trochę wiecej rozwagi w tym i nie daje se makaronu na uszy wieszac ale swoją lekcje musiałam przerobic. Całe szczęście miałam wówczas lat 19 teraz już mając to doświadczenie nie daje sobą manipulować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak DOKŁADNIE DAFFNE PONOC WIEM ZE JUŻ NIE INNĄ A INNE I TAK 3MAC TRZEBA SIĘ SZANOWAĆ I NIE WYBACZAĆ TYLKO PRZEZ TAKIE KOBIETY JAK JEGO ŻONA WSTYD MI ŻE JESTEM KOBIETĄ POWAŻNIE BUZIAKI DLA WAS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jesteś madzejsza i byle frajer ci nie będzie tu makaronu na uszy wieszal. A na żonę no cóż kiedyś to zobaczy. Każdy ma jakaś lekcje w życiu do przerobienia. Teraz ci życzę fajnego uczciwego faceta co da ci spokój i mega szczęście :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...