Jump to content

Fotografia


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Oglądałam fotografię, na którym byli moi domownicy i cieszyłam się, że jest na nim mój najstarszy brat. Na zdjęciu domownicy leżeli czy siedzieli na słomie, byli uśmiechnięci, cieszyli się i mieli w dłoniach po jednym piwie.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Jakieś wydarzenia z przeszłości w stosunkach rodzinnych,relacje z bratem powinnaś przeanalizować.szczęście i zadowolenie było w Twoim życiu w przeszłości i powinnaś cieszyc się teraz z tego co masz, bo przyszłość może być inna.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

nigdy z osobą brata nie znalazłaś szczęśliwych chwil z nim związanych jak i zadowolenia z Waszych relacji?

musisz dokładnie przeanalizować przeszłość, zobaczyc teraźniejszość,przyszłość bedzie inna między Wami, niekoniecznie ze wskazaniem na lepszą.Będzie po prostu inna.

Teraz tak jeszcze patrze,że może dotyczyć nie Twojego brata lecz chłopaka,którego brat przedstawia symbolicznie.Chłopaka dzielisz z innymi osobami.

Pamietam Twój wcześniejszy u mnie wpis w profilu w reputacji "mój chłopak jest mi wierny"czy cos w tym stylu ale później sama przyznałaś,że to było pomyłkowo napisane.Mimo wszystko bede dalej twierdzic,że on nie jest w porządku do Ciebie.A przyszłość będzie inna.

Ciesz się z tego co masz, z tego,że potrafisz coraz więcej zauważyć i dostrzec a mimo tych spostrzeżeń nie podejmujesz dalszych kroków ku zmianom.

Link to comment
Share on other sites

Mój brat jest 19 lat starszy ode mnie. Gdy miałam kilka lat ożenił się i wyprowadził. Przez różnicę wieku i to, że nie utrzymuje ze mną kontaktu, to nie miałam i nie mam z nim żadnych relacji. Nie wierzę w cudowną przemianę mojego chłopaka. Przez ponad rok on miał mnie w nosie, a teraz niby jaki do rany przyłóż. Powiedziałam mu, że nie wierzę w to, iż się zmienił, bo ponad rok był całkiem inny. Odtrącam go tak, jak on mnie kiedyś. Domownicy są nim zachwyceni, a mi się wydaje, że on zamydlił im oczy. Gdy mówi, że mnie kocha, to ja mu na to, ,,to się okaże za kilka lat''. Wczoraj powiedział, że ,,miał mnie mało'', bo nie przytulałam się do niego. Powiedział, że nie odda mnie nikomu i miała minę jak psychopata, a ja mu odp., że ,,nie odda mnie jak nie z uczucia to z czystej zazdrości''. I tak sobie jesteśmy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...