Jump to content

Problem dotyczący rozmowy z archaniołem Urielem


sikorka11
 Share

Recommended Posts

Witam,dzisiaj w nocy próbowałam porozmawiać z archaniołem Urielem. Po modlitwie zadałam mu pytanie czy może, ze mną rozmawiać odpowiedział stanowczo tak. I tak zaczęłam zadawać mu pytania,ale z kolejnymi pytaniami czułam się bardzo dziwnie,jakbym przestawała być sobą,tylko kimś innym. Nie potrafiłam zadawać kolejnych pytań znikały mi w głowie. Miałam pustkę w głowie i ta pustka wciągała mnie jak wir. Wystraszyłam się tego uczucia i nagle przestałam,bardzo ciężko mi było dojść po tym do siebie. To tak jakby coś mnie wypychało z ciała. Wtedy zwróciłam się do archanioła Michała i to minęło.

Co to mogło być? Do tej chwili czuję lekki strach gdy o tym pomyślę.

Dziękuję z góry za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

A jaką masz pewność, że to faktycznie Archanioł Uriel był? To tak wstępnie na wszelki wypadek się pytam. A jaki dokładnie rytuał robiłaś?

 

Hmy? Myślę, że możesz mieć zdolności mediumiczne, a dokładniej większe niż inne osoby predyspozycje do tego by taką osobą być. Możliwe, że strach wynikł po prostu z nowego doświadczenia a to czego doznawałaś było po części wyjściem do oobe, lecz tu już ma spekulacja. Poczytaj książki o byciu medium, przypuszczam, że możesz tam znaleźć odpowiedzi na pewne wątpliwości przedstawionego tu zagadnienia. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Proszę powiedz mi jak dowiedziałaś się, że to był demon. Ja dzisiaj chciałem porozmawiać ze swoim Aniołem ale zamiast mówić do Niego po imieniu (bo udało mi się je poznać) cały czas wymawiałem imię Azazel, a to zaczęło mnie wręcz przerażać i poprosiłem o pomoc Archaniołów Michała, Gabriela i Metatrona i na chwilę obecną nie myślę o nim ale ciągle czuję wewnętrzny niepokój.

Link to comment
Share on other sites

Może głupio zabrzmi,ale wyczułam jego obecność, na całe szczęście się go pozbyłam.

Rozmowa z aniołem nie powinna Cię przerażać,może masz koło siebie ducha,który się podszywa...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź, doszedłem do tego jak sobie z nim poradzić. Jeszcze się go nie pozbyłem ale już się go nie boję i wiem, że nie jest w stanie dalej mnie kusić, pomodliłem się do Boga. Napisałem o tym w innym wątku. Co do rozmowy z Archaniołami to źle mnie zrozumiałaś, Oni mi pomogli poradzić sobie z lękiem, przeraziło mnie to, że miałem ciągle imię demona w głowie. Ale Pan Bóg jest ze mną i wiem, że nie pozwoli mnie skrzywdzić.

Link to comment
Share on other sites

Do Sikorka

hmmm, w jaki sposób się go pozbyłaś?

skacząc po różnych forach, ludzie różnie radzą sobie z takimi rzeczami, począwszy od wyimaginowanej walki jakimiś pociskami magicznymi (haha) czy też topienie ich, podpalanie, wyrywanie z ciała astralnego i inne...

Ja osobiście miałem kilkakrotnie możliwość rozmowy z bytami podczas hipnoterapii i odsyłaniem ich do światła, co nie zawsze było rzeczą prostą. Z moich obserwacji byty, które siedzą jakiś czas i czują się pewnie, nie są chętne do przejścia na drugą stronę, ale zawsze udawało mi się odnajdywać w nich cząstkę miłości i z wrogich bytów, przechodziły do światła zagubione duszyczki.

Link to comment
Share on other sites

"Imię Jezusa Chrystusa" - najlepiej wyganiać w imię tego kogo się uznaje za swego zwierzchnika/Pana (niepotrzebne skreślić). Osoba, która nie uznaje Chrystusa za swego mistrza/Pana, a takie są i wcale nie oznacza tego niczego złego to nie wygonią nikogo w jego imieniu bo wiara w taką osobistość ma również ogromne znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...