Skocz do zawartości

Bardzo dziwny sen.


Senny boy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałem opisać mój kolejny sen, też bardzo dziwny.

Ten pamiętam prawie w całości.

Spróbuję go opisać ze szczegółami.

 

 

Początek snu, jestem u dziadków, dziadek opowiadam mi jak zginął jego ojciec.

Był bardzo smutny opowiadał że zginął na wojnie od strzału w głowę, (co w rzeczywistości nie jest prawdą) gdy opowiadał mi tę historię miałem wrażenie że gdzieś już ją słyszałem.

Opowiadał jeszcze o jakimś antyhitlerowskim napisie na murze i o rzeźi na cywilach.

Następnie zdarzyło się coś dziwnego, zauważyłem u wszystkich dziwną chorobę, charakteryzowała się tym że ludzie mieli czerwone oczy.

Powodowała jakiś taki dziwny smutek,

tak jakoś dziwnie się czułem, wszyscy dookoła byli smutni, tacy jacyś osowiali, bez sił do życia.

Czułem tak jakby ta choroba była u wszystkich, wyszedłem z domu dziadka (w bloku) i gdy szedłem po schodach to widziałem więcej ludzi z czerwonymi oczami.

Następna scena odbywa się na uczelni

Okazało się że nie mamy zajęć, więc wróciłem do domu.

Gdy jestem w domu, to dzwoni telefon, koleżanka ze szkoły.

Biorę więc pieniądze na bilet i wychodzę z domu.

Dochodzę do przystanku autobusowego, widzę autobusy które się zatrzymują, gdy jednak podchodzę do autobusu to ten odjeżdża, i tak kilka innych.

W końcu wkurzony muszę iść na piechotę.

Zauważam że jest zima (już 2 raz mi się zima śni w ciagu 3 dni), podczas drogi muszę obok mnie idzie też dużo innych ludzi.

Następnie dochodzę na uczelnie, jestem z kolegą i koleżankami (niewiem skad sie tam wzieli) i nagle do nas ta koleżanka ktora do mnie dzwonila.

Okazuje sie że jest cała zmarznieta. Zaraz upada na podłogę, później próbujemy ją jakoś ogrzać i obudzić.

Po chwili sami zaczynamy odczuwać piekielny mróz.

Dalej nie pamiętam co się stało.

 

Następna scena to lato, ładna pogoda, ciepło, siedzę na jakimś dużym kamieniu i rozmawiam z kolegą na temat tej choroby z czerwonymi oczami, nagle pojawia się pielgrzymka z kościoła, idzie ksiadz z krzyżem, a za nim kilkanaście ludzi.

Dalej nie pamiętam.

Wiem że sen jest dziwny.

Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...