Jump to content

Trójkącik


monaco
 Share

Recommended Posts

I jeszcze jeden sen. Śnił mi się dwa razy. W sumie nie wiem czym mogę o tym tu pisać... jeśli nie to bardzo przepraszam. Nie wiem jak do tego dochodziło, że z moim chłopakiem mieliśmy brać udział w trójkąciku z druga kobietą. Nie wiem czemu (bo kobiety na co dzień w ogóle mnie nie pociągają i naprawdę nie chciałabym kochać się, a co dopiero dzielić się moim mężczyzna z drugą w łóżku), ale w śnie cieszyłam się na myśl o tym trójkącie. Kiedy jednak do niego dochodziło to strasznie mi się to nie podobało. W pierwszym śnie dlatego, że podczas "przystępowania do akcji" dowiedziałam się, że mój chłopak komuś się wygadał i bardzo mnie to uraziło, że ktoś mogły wiedzieć, że coś takiego chciałam zrobić dla niego dlatego się wycofałam. W drugim śnie jak dochodziło już do tego kiedy ja byłam z tą kobieta to okazywało się, że jest w 100% mężczyzną, zaczynałam to z nim robić, ale nie mogłam tego kontynuować, bo to nie był mój mężczyzna, to nie było to, brakowało mi tu czegoś, czułam wyrzuty sumienia, że nie mogę tego z nim robić, więc bez tłumaczenia powiedziałam swojemu chłopakowi, że odeszła mnie ochota, ale żeby zrobił co ma zrobić, bez wczuwania się, a później żeby wracał do mnie i mną się zajął. Mówiąc to myślałam, że się zorientuję, że ta cała sytuacja mi się nie odpowiada, że źle mi z tym, że zajmie się tylko i wyłącznie mną, ale nic takie się nie stało poszedł do niej. Kiedy on do niej się zbliżał nie była już mężczyzną, ale 100% kobietą i kochał się z nią!! był baardzo namiętny i w ogóle nie zwracał na mnie uwagi.

Dodam, że jestem z moim chłopakiem już ponad dwa lata bardzo się kochamy wiążemy ze sobą wspólna przyszłość, rozmawiamy ze sobą na wszystkie tematy, nic nas nie krępuje i wiem, że o takich rzeczach nie marzy. Co znaczy sen o tym łóżkowym trójkącie?

Link to comment
Share on other sites

WitaJ!

 

Interpretuję to w ten sposób , że ty znajdziesz sobie nowego chłopaka i przeżyjesz z nim coś na co długo czekałaś ;)

 

Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo, za interpretacje

Nie liczy się przy interpretacji to, że na nic nie czekam? Że jestem szczęśliwa z moim chłopakiem? Że nie rozglądam się za innymi? I to na niego długo czekałam?

Link to comment
Share on other sites

Twój sen może mówić o rzeczach , o których w realnym świecie nie uświadamiasz sobie, o przeczuciach. Twoje sny mogą być wywołane przez zdarzenia, które wydarzyły się w najbliższym czasie i mogą mówić o zmianach jakie w tobie zachodzą(i tych , które zaszły).

 

Moja interpretacja może być zbyt ogólna. Pod uwagę przede wszystkim powinno się brać pod uwagę to jak wygląda Twoje życie w realnym świecie.

 

Ktoś może będzie miał lepszą interpretacje(dokładniejszą, dotykającą sedna przesłania Twojego snu).

 

 

Powiedz , czy we śnie czułaś się zdradzana? Jeśli czułaś To , znaczy wszystko będzie dobrze , bo według sennika śnić o byci zdrazanym znaczy: zakończą się twoje smutki i wszystko ułoży się dobrze .

(To tłumaczenie bardziej odpowiada temu Co piszesz o Twoim związku). Jeśli to było dominujące uczucie w Twoim śnie , To powinnaś się Tego trzymać , może Ktoś bardziej szczegółowo odszyfruje znaczenie Twojego snu;

 

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...