Jump to content

ofiary wypadku samochodowego/kochanka męża


mala1
 Share

Recommended Posts

śnił mi sie dzisiaj wypadek samochodowy. A właściwie dwa. W jednym brał udział mój mąż uderzając w inny samochód, w którym poniosła śmierć jego kochanka (jest nią w rzeczywistości). Drugi samohód też miał wypadek ale bez uczestnictwa innego samochodu i śmierć poniosła dziewczyna bardzo podobna do wspomnianej kochanki męża. ja rozmawiałam przez telefon z rodzicami tej kochanki i bardzo szczegółowo opowiedziałam im o tym, jak zrujnowała ona moje życie od początku wiedząc, że jesteśmy pełną rodziną. W śnie tym poniosłam ulgę, że w końcu kochanka zniknie z naszego życia bo przecież zginęła. Nie czułam żalu wręcz satysfakcję związaną ze zwycięstwem i rodzaj radości, że nareszcie skończy się mój koszmar z nim związany.

Edited by mala1
Link to comment
Share on other sites

mala1, myślę, że był to taki specyficzny sen przynoszący ulgę. Widać po nim, że masz dość tego co dzieje się w Twoim życiu i że czujesz się bezradna, a taki sen pozwolił Ci na małe odreagowanie.

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie miejsca wypadku - czy otoczenie było znajome? Czy do wypadku doszło w zupełnie nieznanym Ci miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę dokładnie określic miejsca wypadku. nie wiem czy było znajome czy nie. Sen skupiał sie na tej śmierci, która przynosiła mi z chwili na chwile coraz więcej radości. Byłam tez na pewno w jakims mieszkaniu, chyba tej kochanki i tam klarowałam ze szczegółami jej rodzicom do czego była zdolna za życia. Czy ten sen niesie za soba jakieś proroctwa?

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie. Moim zdaniem może to oznaczać (ale nie koniecznie) koniec związku Twojego męża z tą kobietą. Co w rzeczywistości wywoła ulgę w Twoim życiu.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...