Jump to content

Obe


xXspirdXx
 Share

Recommended Posts

Witam mam na imię Kamil i zajmuję się OOBE od ponad roku raz ćwiczyłem raz miałem długą przerwę teraz postanowiłem wrócić

wyjścia z ciała miałem nie skłamać miałem OOBE ze dwa z koło 7 Paraliży sennych i 5 razy LD wysokiej jakości teraz coś mi nie bardzo wychodzi

nic się nie dzieje wykonuje technikę 4 +1 miałem jakieś tam LD ale nic po za tym ktoś mi powiedzał że jak raz wylazłeś z

ciała to już będę miał tylko z górki i tu chciałbym prosić o rady doświadczonych podróżników co mam robić brak motywacji?

Medytuje co dziennie ...

Edited by xXspirdXx
Link to comment
Share on other sites

Ja się nie znam, nigdy nie doświadczałem OOBE oprócz wyciągnięcia mnie z ciała z wibracjami przez jakiegoś podróżnika, i to że miałem też jedno LD, ale wiem to, co czytałem w różnych źródłach.

Jest taka książka o magii, niekomercyjna, przedwojenna, w niej czytałem że wyjść do astrala można na dwa sposoby - jeden to jakieś medytacje i ćwiczenia z umysłem, a drugi to znaleźć osobę somnabuliczną, czyli hipnotyzera, a on użyje hipnozy abyś wszedł w trans i wyszedł z ciała, domyślam się że poda ci jakąś sugestię.

Więc to o tyle wygodny sposób, że nic nie musisz robić, ani się starać, tylko musisz mieć dość dużą podatność na hipnozę.

Wiem że niejaki Psajko który ma swoją stronę psajko.pl parę lat temu jeździł po całej Polsce organizując warsztaty na których hipnotyzował chętnych uczestników i wywoływał u nich OOBE albo LD.

Czyli są dwa sposoby, z dwóch szkół ezoterycznych, jeden ze wschodniej szkoły jogi, drugi ze szkoły egipskiej, czyli medytacja i hipnoza.

Jakby co, to można spróbować tej maszyny - Shakti, to brain machine, czy mind machine, na zachodzie jest dużo angielskich książek na temat brain machines, pamiętasz film "Kosiarz Umysłów", o upośledzonym kosiarzu trawników który założył taką maszynę i zwiększyła mu IQ do rozmiaru jakiegoś geniusza, w rzeczywistości niefilmowej trudno kupić takie maszyny, bo są one trzymane w zamkniętych laboratoriach do eksperymentów, a ta jedna maszyna Shakti jest do użytku powszechnego i jest do nabycia, znalazłem ją, jak macie jakieś inne, to dajcie do nich linki.

 

Mam nadzieję że wszystko wyjaśniłem czysto i przejrzyście, i że zostanę dobrze zrozumiany.

Edited by dark_ages
Link to comment
Share on other sites

...Witam mam na imię Kamil... od ponad roku... raz... miałem OOBE ze dwa... z koło 7 Paraliży sennych... 5 razy LD... 4 +1

Mam pytanie - po co to tak wszystko liczysz? Przecież to nie ma sensu.

Ja nie mam pojęcia ani ile razy przeżyłem LD, a co do OOBE to nie wiem czy w ogóle.

Nie mam pojęcia też od jakiego czasu się tym zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

dark_ages dzięki za odpowiedz doceniam stosowałem dwie metody Rooberta Monroe i 4+1 lub 6+5min

 

LoonyMystic- Nie liczę zapamiętuje a to chyba nie problem ... w opisie opisałem swój problem.. I chciałem tylko tych odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Nie. To jest problem, bo traktujesz to ilościowo i myślisz, że liczba przeżytych OOBE ma jakiekolwiek znaczenie.

 

w opisie opisałem swój problem..

No to w zasadzie recepta na twój problem jest prosta - przestać się tym zajmować i poczekać aż OOBE się samo pojawi. Skoro już się pojawiło raz, to i może pojawić się następny. Może za pół roku, może za rok, ale jeśli "zajmujesz się OOBE" od ponad roku i efekty są niewielkie, to równie dobrze możesz się w ogóle tym nie zajmować i wcale nie będziesz miał o wiele gorszych efektów, prawda? A być może lepsze.

Edited by LoonyMystic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...