Skocz do zawartości

Czy ten Archanił jest z "natury" dobry?


sikorka11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,założyłam tutaj temat,bo mam wątpliwości co do jednego Archanioła,tak dokładnie to do Uriela. Dużo o nim czytałam i słyszałam. I zdania są podzielone... Jedni mówią,że to Archanioł światła,mądrości,drugiej szansy,a drudzy,że to demon,kielich gniewu Bożego. To jak naprawdę jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archanioł Uriel jest z Góry. Nie jest ani demonem ani Upadłym Archaniołem. Określa się go jako Kielich Gniewu Bożego ponieważ wypełnia w określonych przypadkach wolę karzącego w imieniu Pana. Podobno, choć też są różne opinie, to on zniszczył Sodomę i Gomorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielił się na Pyriela kiedy zszedł na ziemię? Pierwsze słyszę.

 

Pewnie, że możesz się do niego modlić i postarać się nawiązać kontakt, rozmowę. Na pewno trzeba uważać by jakiś negatywny byt pod niego się nie podszył, by nie dać się oszukać, lecz modlitwy zawsze można słać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Zadała ten temat,bo Uriel jest mi jakoś dziwnie bliski i kiedy nabieram odwagi żeby się do niego pomodlić,porozmawiać trafiam na takie dziwne informacje jak o tym Pyrielu,lub że jest zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :)

 

- hmm... jeśli mogę coś polecić... to zajrzyj do Tej książki... :)Proroctwo Archanioła...

4odwiedziny.jpg ... :)

 

- książka jak książka... ale daje do myślenia, :)

- a przy okazji 'uchwycisz' "charakter" Archanioła... gdyż pisana jest na zasadzie Dialogu z NIM właśnie...:)

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio też szukałam dużo informacji na temat dokładnie tego samego Archanioła, Uriela .

bardzo mnie zainteresował, ponieważ mam wrażenie i jestem szczerze przekonana, że kiedy pomodliłam się do archaniołów to tej samej nocy odwiedził mnie właśnie on, Uriel, wiedziałam, że to on, usłyszałam jego imię. niestety niewiele nadal o nim wiem :icon_frown: jest dużo mniej w internecie i innych materiałach o nim info w porównaniu do Rafaela czy Gabriela .

ale z pewnością mogę Ci powiedzieć, że nie jest to żaden zły anioł, nie jest ani upadły, ani zły czy wrogi ' z natury ' : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z pewnością mogę Ci powiedzieć, że nie jest to żaden zły anioł, nie jest ani upadły, ani zły czy wrogi ' z natury ' : )

 

- jak wyżej... polecam powyższą książkę... Tam, jest ukazany Takim jakim jest... :)

 

---pozdrawiam... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę zamówiłam.

Infedro,a czy mógłbyś powiedzieć mi czy jest dobry? książkę na pewno przeczytam jak przyjdzie,ale potrzebuję tej informacji,bo chcę z nim porozmawiać,a boję się,że jest zły,a tydzień czasu nie będę gdybać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Viperius

Dzielenie istot, które przewyższają nas w niewyobrażalny sposób, a już w ogóle przewyższają ten nudny, bezsensowny podział dobro-zło, na dobre i złe... No błagam, to jest dla nich obraza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę zamówiłam.

Infedro,a czy mógłbyś powiedzieć mi czy jest dobry?

- książkę na pewno przeczytam jak przyjdzie,ale potrzebuję tej informacji,bo chcę z nim porozmawiać,a boję się,że jest zły,a tydzień czasu nie będę gdybać :)

- hmm... żeby nie zepsuć Tobie całej Przyjemności z czytania tej książki... to powiem tak ;

- w książce jest ukazany jako... dążący dla dobra Ludzkości jako Całości, czyli całego Rodzaju Ludzkiego... żyjącego na Planecie Ziemia...:)

- ale... "dobro" widziane z Jego strony, wcale nie musi być tym samym co My jako Ludzie (mam na myśli tych zatraconych w EGO) uważamy że jest dobre dla Nas Samych... :)

- dlatego Książka ta Niesie ze Sobą Wielki Przekaz... i To w równym stopniu dla Wszystkich Ludzi na tej Ziemi, bo i nie zależnie od wyznawanych Religii... :)

- ON i ta książka... są ponad Religie... :)))

- co i w konsekwencji Bardzo Dobrze ukazuje, czym jest/lub powinna być... Prawdziwa Wiara... :)))

 

---pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...