Skocz do zawartości

***?****


irek770801

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w"zyciu" spotyka sie rzeczy i zjawiska na ktore, prozno szukac odpowiedzi,jako uczestnicy tego forum napewno nie raz zetkneliscie sie z takimi sytuacjami w ktorych ,pojawia sie tylko znak zapytania"?".Napisze krocioto,znalazlem ten powiedzmy" kamien"w przeszlosci posluzyl on mi do tworzenia logo firmy ,ale jednak wykazuje cechy z ktorymi sie jeszcze nie spotkalem.Mam kilka zdjec ,teraz wysylam jedno,niestety musze je przycinac z uwagi na to ze nie jest pojemnosc zalacznika dostatecznie chlonna,postaram sie dolaczyc niebawem pozostale fotki tego kamienia,jeszcze bardziej zagatkowe.Wracajac do temytu,chetnie przeczytam opinie osob ktore mogo i chca sie na ten temat wypowiedziec:)

Edytowane przez irek770801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to nic nadzwyczajnego w sensie zauwazalnym,pozatym ze od samego poczatku skupia moja uwage,po tym jak go sfotografowalem ujawnily sie te jego odcienie swiatla,nawet jak go juz w tym miejscu nie bylo.Co jeszcze ciekawe wymiary jego scian i katow sa praktycznie idealne po mierzeniu suwmiarka.Jest wyczowalne duze skupienie energi (na dloni) choc w tym kierunku jestem laikiem,pozatym material z ktorego jest zbudowany jest jakis zagadkowy ,nie spotkalem sie z takim kamieniem choc w przeszlosci kamienie to bylo moje hobby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem go ponad rok temu,moze to zabrzmi dziwnie ,ale lezal on po prostu w trawie przy blachach stalowych obok bramy zakladu w ktorym wykonywalem zlecenie.Kilka tygodni mielismy nocki ,wiec bardzo duzo czasu spedzalem na zewnatrz poglebiajac moja pasje koncentrujac sie na ksiezycu, planetach, gwiazdach i absolucie ,ktory to wszystko przenika.Kamien znalazlem ostatniej nocki,w zasadzie byl to juz poranek i wowczas otrzymalem ten *dar*.Wyglada na to jakby byl wykonany z jakiejs masy kamieniopodobnej(jakby odlew)jest idealnie wyszlifowany,rogi sa zaokraglone,ale mimo tego wszystkie wymiary i powierzchnie sa idealne,pozatym tylko ze wystepuje kilka malych wglebien(idealne kropki) na jednej ze scianek,jeszcze nie doszedlem do tego co one mogo oznaczac.Jest wielkosci 2 cm.pozdrawiam,wierze ze kiedys uda mi sie odslonic choc rabek jego tajemnicy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc zdięcie to powiem tylko tyle że ma on krztałt piramidalny a piramida zawsze oddziaływała na człowieka uzdrawiająco,konserwowała komórki organizmu i wzmacniała jego biopole (ogólną energię życiową ) ,to tyle ze zdięcia i co ja myślę ,ale może ktoś lepiej odpowie ,musiał bym osobiście zobaczyć,dotyknąć to i energię mógł bym zbadać na wyczucie jak jest duża,a mam,doświadczenie w paranormalnych i parapsychicznych fenomenach i zjawiskach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno bezposredni kontakt pozwolilby na duzo bardziej obszerna analize tego kamienia przez znawce,nie watpie Pit.Bylem tez kiedys u kolezanki, ktora interesuje sie i kolekcjonuje edelstein(kamienie szlachetne) ,nie potrafila okreslic co to za "kamien",ale wyczuwala jego bardzo duza ,jak to nazwala "aure".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to calkiem mozliwe,Wiesz,te zdjecia to zaledwie ulamek z tego co widzialem ,bralem ten kamien w rece ,ale swiatlo nadal pozostawalo bardzo silne i to wszystko bylo po prostu widoczne przez obiektw,zdjecia to zrobilem pozniej.Atlantyda sie wyloni,nasze kontynenty utona,jednak czlowiek przezyje ,w wodzie i w kosmosie,czas pokaze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem twojego posta i wiesz ? ,doznałem dziwnego uczucia jakby to były znajome dla mnie słowa,to jest bardzo prawdopodobne,bo tak czuję od dłuższego czasu .

Ludzie Przeżyją owszem,tylko że nie wszyscy ,przeżyje tylko lepsza część ludzkośći ,niematerialistyczna,niepożądliwa dóbr i rozkoszy zmysłowych ,kochająca bliźniego bezinteresownie ,nieegoistyczna itp.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie wiem czy jest "czescia"jakiejs calosci,ale mam wrazenie ze jest w nim przekazana* ogromna wiedza *,nie wiem dlaczego kojaze ten kamien ze sfinksem,w prawdzie sfinks to jedyne dzielo czlowieka, ktore przetrwalo katastrofe czy jak kto woli"potop".Wylonil sie z wod oraz ciemnosci i dlatego przypszczam ze Ci medrcy ktorzy,wiedzieli jak przetrwac i dzieki temu ocaleli po wielkim kataklizmie(taki zdarza sie co 11 tysiecy lat na naszej planecie i ma dozy wplyw na to przebiegunowanie,oraz zblizenie do centrum naszej galaktyki) ,dobili wlasnie do brzegu na ktorym ich oczom ukazal sie sfinks.Zbudowali nowa cywilizacje,rowniez piramidy i w taki sposob Egipt stal sie kolebka wiedzy ,religi,sztuki i nauki .W jezyku starobeduimskim nazwa Kair ,oznacza Mars,trudno to zoszszyfrowac czy miasto to zostalo zalozone na czesc,"poprzedniej zmyslowej i zyciodajnej ziemi",ale cos w tym naprawde jest .Mam nadzieje ze z biegiem lat bede mogl odkrywac tajemnice tego niezwyklego "Kamienia"

Edytowane przez irek770801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymi mędrcami ,a mieli oni ogromną wiedzę medyczną,technologiczną i naukową ,o wiele bardziej byli oni zaawansowani od naszej obecnej cywilizacji ,a byli to mieszkańcy Atlantydy z zaginionego i zatopionego kontynetu Atlantyda którzy zbudowali Sfinksa I Piramidy ,A Sfinks był pół człowiekiem i pół lwem i przedstawiał lwią ,potężną naturę i mężne serce mieszkańców Atlantydy .

Budowa miała przetrwać wszelkie tragedie ziemskie ,przez wiele pokoleń i dlatego zbudowano je z materiału mocnego na wszelkie niszczące działanie natury.

A możliwe że materiał jest pochodzenia pozaziemskiego .

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może z mojej strony głupia wypowiedź, bo jestesmy na ezoforum, ale... nie zastanawiałeś się (do autora tematu oczywiście) czy ten kamień nie jest napromieniowany radioaktywnie? Być może stąd to światło na zdjęciu. Rzadko kiedy mam sceptyczne podejscie do tego typu rzeczy, kamien mogl być przecież wykorzystywany wieki temu jako przedmiot magiczny, ale rownie dobrze, moze to byc kamien napromieniowany, zawierający radioaktywne atomy. Co myslicie o takiej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też prawdobodobne :) ,kamień mógł pochodzić z jakiejś cywilizacji pozaziemskiej z kosmosu,lecz w wyniku niezgodnym z jego użytkowaniem ,na ziemi wieki temu mógł ulec napromieniowaniu,gdyż sam czuję od dawna jak niezdrowa jest dla mnie atmosfera i powietrze ziemskie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napromieniowany to on w jakis sposob jest,nie obawiam sie tego jednak wcale.mysle tez ze jesli juz jest napromieniowany to i tak niema nic wspolnego ze swiatlem, ktore rzuca zamiast cienia,pozatym przyjzyj sie uwaznie prosze i zauwaz ze katy padania tego swiatla sa calkowicie niesymetryczne,bez znaczenia bylo jak go obracalem ,swiatlo po prostu odzwierciedlalo jego tylko ksztalt(trojkat),ale nie bylo w zaden sposob widoczne jako "odbicie",jakby podazalo za kamieniem swoja wlasna droga i co jest jeszcze bardzo ciekawe to gdy zabralem kamien do reki swiatlo nadal pozostawalo!!,cos niesamowitego,naprawde.

Edytowane przez irek770801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badając piramidy ,sam zbudowałem sobie trzy piramidki ,urządzenia w krztałcie trójkąta ,i doszedłem do wniosku że piramidy były czymś w rodzaju silnych magnesów ściągających energię kosmiczną kumulowały silne pokłady energii w sobie ,a pozycja (asana) z Jogi półlotos ,czy lotos spełnia podobną funkcję jak piramida ,ponieważ ciało w pozycji Medytacyjnej -Siedzącej (jak u mnie na avatarze) tworzy trójkąt .

A Skumulowana energia w organiżmie - Przedłuża Młodość,Konserwuje -Regeneruje Komórki I Działa Uzdrawiająco Na Cały Organizm .

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kikla pytań:

1. Jak widziałem na zdjęciach gdy kładziesz kamień na podłodze powstaje swiatło zamiast cienia, tak?

2. A gdy położysz go na jakiejś szafce bądź stoliku?

3. Napisałeś, że gdy weźmiesz kamień światło pozostaje... Na jak długo?

4. Gdy kamień przybliżasz do ziemi, czy już wtedy powstaje ten "ślad" światła?

5. Wydaje mi się, że ten kamień jest jakimś wskaźnikiem. Jak napisałeś światło układa się niesymetrycznie. Czy zawsze w tym samym kierunku? Może wskazuje jakiś kierunek?

6. Na zdjęciu widać, że to odbicie światła ma takie same rozmiary jak podstawa tego kamienia. Próbowałeś położyć ten kamień na tym odbiciu tak aby je przykrył?

7. Skoro światło pozostaje pomimo wzięcie kamienia, to czy położysz go ponownie to czy pojawia się kolejny trójkąt na podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak,powstaje swiatlo zamiast cienia,to sie dzieje na innych podlozach rowniez.Gdy go zabralem swiatlo pozostawalo na dosc dlugo ,nie mierzylem czasu ,ale kilka minut tam pozostawalo.Niezaleznie czy go podnosilem czy przyblizalem swiatlo pozostawalo,slad swiatla powstaje dopiero po kontakcie z powierzchnia na ktorej go klade.Byc moze wskazuje konkretny kierunek,geograficznie wskazuje poludniowy wschod(wzgledem polozenia kamienia).ale pomimo tego ten blask po prostu sie "przemieszcza".Nie przykrywa tego odbicia,zbliza sie i oddala ,ale nie mozna postawic go na tym odbiciu.Nie pojawia sie wiecej trojkatow,pozostaje nadal ten jeden,tak jak gdyby na ten kamien czekal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawia sie wiecej trojkatow,pozostaje nadal ten jeden,tak jak gdyby na ten kamien czekal.

To tak jak by widziec dusze kamienia ciekawe.

Swoją droga to może antymateria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kamień moim zdaniem to naturalny ,dobry odpromniennik i czściciel złej ,ciemnej energii który pochłania i zbiera zanieczyszczenia i negatywną energię ,poprostu to taki egzorcysta zaklęty w kamieniu (jak by to ująć metaforycznie ),tak jak kot pochłania wszelkie brudy,zanieczyszczenia i choroby z ludzi i otoczenia .

W Zamian wysyłając/dając - jasną,uzdrawiającą energię.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nie jest antymateria,kamien ukazuje swoje "uwarunkowanie" na plaszczyznie "umyslow mineralow",mysle ze to moze byc rodzaj "klucza",moze sie wybiore z "kamieniem"do Egiptu na wiosne to sie dowiem czegos wiecej.Pozatym tak jak juz napisales Pit,z ksztaltem piramidy zwiazanych jest wiele wartosci,nie watpie ze ma on rowniez moc oczyszczajaca i uzdrawiajaca,czas pokaze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

"Coraz blizej *Srodka,coraz wiecej swiatla",,,,zrobilem nowe zdjecia mojego "kamienia",mysle ze jego sila rosnie i to napewno cos oznacza.Sprubuje je niebawem umiescic.Byla kiedys taka legenda ,ze pierwsza rzecza "magiczna" ,ktora otrzymal czlowiek od bogow byly kosci,pozniej przyszly karty itd.Ponoc kosci te mialy ksztalt trojkata,obecnie sa w uzytku glownie szesciokaty,ale sa i inne rodzaje,ja jednak wierze w kazde symbole i wiem ze jeden symbol mozna opisac tysiacami slow, wsrod ktorych moga byc tylko bledne przeslania ,a to prawdziwe nadal pozostaje"milczaca tajemnica".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...