Jump to content

unoszenie sie

STAWSKI ARKADIUSZ
 Share

Recommended Posts

Witam.Na początek pozdrawiam wszystkich.Prosiłbym o dokładniejszą interpretacje mojego snu.Miałem tego typu sen niejednokrotnie czasami w tym samym miejscu np;w pokoju,kiedy indziej w innych różnych miejscach.Mianowicie śni mi się,że unoszę sie nad ziemią,czasami na metr,dwa czasami troche wyżej,na 3 do 5ciu,nie wyżej.No i właśnie nie mogę nazwac tego lataniem.Nie pędzę jak ptak czy samolot i przemierzam nie wiadomo jakie odległości tylko stoję gdzieś,rozpościeram powoli ręce przy tym czuje,że muszę sie skupic,żeby oderwac sie od ziemi i po chwili unoszę się powoli nad ziemie.Wtedy sobie kombinuję np:podlecę sobie 2 metry do gory,stanę,zaraz trochę w dół,obrócę sie,zawisnę metr nad ziemią i sobie tak wiszę.Jest to niesamowite uczucie,tak realne,że czasami budze się i chcę zrobic tak samo.Skupiam się,skupiam,aż mnie głowa boli ale nic nie wychodzi niestety:icon_sad:Może to jest głupie co teraz stwierdzę ale gdzieś tam w środku mnie coś każe mi to cwiczyc i cwiczyc,skupiac się i próbowac,żeby mi się to udało w rzeczywistości.Dzisiaj na przykład śniło mi się że stoję na przystanku autobusowym i czekam jak wszyscy na autobus i w pwenej chwili powiedziałem do ludzi:chcecie coś zobaczyc,a ludzie na to ,że tak no to mówie patrzcie.Stoję,skupiam sie i po chwili zaczynam się unosic w powietrze.Jedni przerażeni,drodzy zdziwieni,reszta krzyczy z zachwytu i dzisiaj pierwszy raz mój młodszy syn stał koło mnie i jak to zobaczył to powiedział"tata ja też tak chce" to ja na to to daj rekę,podal mi rękei uniusł się razem zemną na chwilę i tak się skończył ten sen.Pragnę jeszcze dodac,że od jakiegos czasu,trenuję wychodzenie z ciała.Udało mi się to 4 razy a cwiczę to od ponad pół roku.Nigdy nie widzialem siebie śpiącego tak jak inni astralni podróżnicy ale leciałem przez tunel z piskami,trzaskami w głowie i uszach,potem niebieska błoga piekna przestrzeń a potem panuje nad swoim snem i robie to co chcę(nie napiszę wam co robie bo sie wstydzę:mruga:)Do czego zmierzam.Od czasu gdy trenuję to moje sny są bardziej wyraziste i częste niż kiedyś.Ten sen kiedy się unoszę i latam miewałem zanim zacząłem trenowac wychodzenie z ciała i mam do teraz.Nie mogę powiedziec jak bylo kiedys po takim śnie,czy moja sytuacja finansowa bądz rodzinna itd polepszyła się ale na chwilę obecną dwie,trzy sprawy rozwiązały się w pozytywnym kierunku