Jump to content

Szkoła, nauczycielka, sekretariat, sekretarz, dzieci


pawel116
 Share

Recommended Posts

Witam. Tej nocy miałem następujący sen - byłem w liceum, gdzie w tym roku zakończyłem edukację, stałem na korytarzu i rozmawiałem z którąś z moich nauczycielek. W pewnym momencie podeszła do mnie druga nauczycielka, której nie znałem i mnie nie uczyła. Pokazała mi jakiś dokument i poprosiła, a raczej kazała pójść do sekretariatu po podpis i coś wytłumaczyć. Nie pamiętam już o co dokładnie chodziło, w każdym razie gdy poszedłem do sekretariatu okazało się, że został zlikwidowany. Wróciłem i skłamałem, że sekretariat jest nieczynny i że pójdę kogoś poszukać. Postanowiłem pójść do innej szkoły i załatwić to w tamtejszym sekretariacie. Padło na podstawówkę, która znajdowała się nieopodal liceum. Będąc na dziedzińcu skierowałem się w stronę wejścia, po drodze mijały mnie dzieci ubrane w żółte płaszcze i z żółtymi plecakami, wszystkie wbiegały przez otwarte drzwi tak jakby coś je wsysało do środka :) Ja szedłem spokojnie, po chwili znalazłem się w recepcji, gdzie zapytałem urzędującą panią o to gdzie jest sekretariat. Okazało się, że tuż obok, więc zapukałem i wszedłem do środka. Przede mną w kolejce stała jedna osoba. Gdy przyszła moja kolej, usiadłem przy biurku naprzeciw pana sekretarza. Zacząłem opowiadać o sprawie i o tym co chcę załatwić, jednak nasza rozmowa szybko przeistoczyła się w flirt. Po chwili sekretarz zaczął głaskać mnie po ręku i opowiadać różne rzeczy, uśmiechał się. Trwało to niespełna minutę, potem ktoś wszedł i zmuszeni byliśmy się pożegnać.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Otrzymałeś we śnie to czego w realu Ci brakuje.Twoje potrzeby uczuciowe na chwile zostały zaspokojone.Ale przesłanie tego snu jest takie,iż masz mieć nadzieje na pozytywne zmiany jednak nim one nastąpią musisz sie jeszcze czegoś nauczyć.Musisz coś zrozumieć,zrozumieć od podstaw jakiś problem.Zmienić swój sposób myślenia.Masz mieć nadzieje i pracować nad sobą,wszystko się uda,bo drzwi masz otwarte...Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci cyganicho za poświęcony czas i wsparcie :) Przyznam się, że już trochę zmieniłem poglądy na te sprawy, tj. staram się całkowicie zerwać z przeszłością i czekać na to co los przyniesie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...