Skocz do zawartości

Szkoła, nauczycielka, sekretariat, sekretarz, dzieci


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tej nocy miałem następujący sen - byłem w liceum, gdzie w tym roku zakończyłem edukację, stałem na korytarzu i rozmawiałem z którąś z moich nauczycielek. W pewnym momencie podeszła do mnie druga nauczycielka, której nie znałem i mnie nie uczyła. Pokazała mi jakiś dokument i poprosiła, a raczej kazała pójść do sekretariatu po podpis i coś wytłumaczyć. Nie pamiętam już o co dokładnie chodziło, w każdym razie gdy poszedłem do sekretariatu okazało się, że został zlikwidowany. Wróciłem i skłamałem, że sekretariat jest nieczynny i że pójdę kogoś poszukać. Postanowiłem pójść do innej szkoły i załatwić to w tamtejszym sekretariacie. Padło na podstawówkę, która znajdowała się nieopodal liceum. Będąc na dziedzińcu skierowałem się w stronę wejścia, po drodze mijały mnie dzieci ubrane w żółte płaszcze i z żółtymi plecakami, wszystkie wbiegały przez otwarte drzwi tak jakby coś je wsysało do środka :) Ja szedłem spokojnie, po chwili znalazłem się w recepcji, gdzie zapytałem urzędującą panią o to gdzie jest sekretariat. Okazało się, że tuż obok, więc zapukałem i wszedłem do środka. Przede mną w kolejce stała jedna osoba. Gdy przyszła moja kolej, usiadłem przy biurku naprzeciw pana sekretarza. Zacząłem opowiadać o sprawie i o tym co chcę załatwić, jednak nasza rozmowa szybko przeistoczyła się w flirt. Po chwili sekretarz zaczął głaskać mnie po ręku i opowiadać różne rzeczy, uśmiechał się. Trwało to niespełna minutę, potem ktoś wszedł i zmuszeni byliśmy się pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Otrzymałeś we śnie to czego w realu Ci brakuje.Twoje potrzeby uczuciowe na chwile zostały zaspokojone.Ale przesłanie tego snu jest takie,iż masz mieć nadzieje na pozytywne zmiany jednak nim one nastąpią musisz sie jeszcze czegoś nauczyć.Musisz coś zrozumieć,zrozumieć od podstaw jakiś problem.Zmienić swój sposób myślenia.Masz mieć nadzieje i pracować nad sobą,wszystko się uda,bo drzwi masz otwarte...Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci cyganicho za poświęcony czas i wsparcie :) Przyznam się, że już trochę zmieniłem poglądy na te sprawy, tj. staram się całkowicie zerwać z przeszłością i czekać na to co los przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...