Skocz do zawartości

buty zmarłego, zaginione buty


Daria84

Rekomendowane odpowiedzi

Sen był strasznie dziwny. Byłam na jakimś festynie i wszyscy odkładali w jakimś zaułku buty, ja też. Po całej imprezie wróciłam i butów nie bylo(to były moje ulubione adidasy). Poźniej znalazłam się w domu mojego zmarłego kuzyna(on nigdy takiego nie miał ale we śnie wiedziałam, że to na pewno jego dom)weszłam do pokoju i zobaczyłam, ze w moja stronę przesuwa się kwietnik, wybiegłam i prawie potknęłam się o parę męskich butów które nagle znalazły się pod drzwiami. Pobiegłam do jakiegoś schroniska młodzieżowego, nie mogłam dodzwonić się do rodziców a byłam przerażona. Słyszałam w telefonie co robią ale nie odbierali. W pewnym momencie podeszła do mnie dziewczynka i powiedziała, ze był tu jakiś pan i kazał mi to podać i podaje mi zwiniety w rulonik zużyty plaster. Co to wszystko oznacza????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dario,

 

Twój sen jest odwzorowaniem Twoich emocji, odczuć związanych z otoczeniem, rodziną.

 

Problemem jest fakt, iż decyzje, co do określonej sytuacji nie zależą od Ciebie, ale od dobrej woli kogoś innego.

Jest to dla Ciebie trudne do zaakceptowania, odczuwane jako pewien rodzaj restrykcji.

Nie potrafisz, masz trudności ze znalezieniem najlepszego wyjścia z tej sytuacji.

 

Dużą rolę odgrywa w Twoim życiu pragnienie zaspokojenia potrzeb uczuciowych, skłonność do dbania o zbiorowy wizerunek, jaki przedstawia sobą Twoja rodzina.

Odczuwasz potrzebę włączenia się w ten zbiorowy wizerunek, wzbudzenia przyjacielskich uczuć i załagodzenia osamotnienia.

 

Boisz się jednak, odrzucasz aktywne działanie w tym kierunku. Nie potrafisz zostać panią w własnego losu.

 

Twój sen jest potwierdzeniem tego, co jest już Ci wiadome, czemu powinnaś stawić czoło. Chcesz tego i czujesz, że możesz.

 

Źródłem problemu, jaki przeżywasz jest Twój sposób widzenia członków rodziny. Sen nakłania, abyś spojrzała także na siebie.

Nie uciekaj.

 

Obecna sytuacja jest stanem przejściowym. Powinnaś zastanowić się czy właściwie odbierasz swoje relacje z bliskim. To zafałszowanie może wynikać z jakichś dawnych urazów, które już dawno powinny odejść w zapomnienie. Wiesz o tym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to wieczorem zanim mi się wszystko przyśniło dowiedziałam się, że następnego dnia facet na którym mi zależy wyjezdza daleko stąd. A w domu od sierpnia pojawili się synowie tego zmarłego kuzyna dla których jestem z rodzicami rodziną zastępczą i faktycznie mam niefajne stosunki z ojcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że uciekasz od tej nowej struktury swojej rodziny.

Może spróbuj ją zaakceptować.

Spójrz na sytuacje z pozycji rodziców.

Spróbuj zrozumieć i stworzyć warunki pozwalające na zaistnienie każdego członka rodziny.

 

Potraktuj to, jako zadanie do wykonania.

Zadanie, które otrzymałaś w celu kształcenia swojej osobowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...