Skocz do zawartości

powtarzający się sen o nadmiernej prędkości


niziurski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:)

Bardzo często miewam taki sen:

Rozpędzam się rowerem lub samochodem (częściej jest to rower). Jadę bardzo szybko . Nagle na drodze pojawiają się przeszkody. Jest zbyt późno by wyhamować. W panice staram się je ominąć . Gwałtownie się budzę.

Taki sen mam od kilku lat . Kilka do kilkunastu razy w miesiącu.

Może ktoś pomoże mi i wytłumaczy o co może chodzić.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Droga: symbolizuje krzywą życia i trajektorie naszych aspiracji, ale także naszego przeznaczenia.

Przeszkoda: Jeśli w Twoim śnie droga prowadzi w stronę przeszkody, to dobrze będzie stwierdzić, czy udało Ci się przeszkodę pokonać. To wskazuje, że potrafisz wybrnąć z trudnej sytuacji. Wszystko zależy od tego w jaki sposób pokonałeś tę przeszkodę. A może jednak Cię zatrzymała?

Rower: Zapowiada świadomą dojrzałość, ukształtowaną osobowość i zrównoważenie. Jeździć na rowerze: wewnętrzna siła i harmonia.

Samochód: Ma bezpośredni związek z charakterystycznymi cechami śniącego i odsłania jego najgłębsze motywacje."

 

W/g "Sennika" Marie Coupal

 

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam. Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź:) Kłopot w tym iż nie mogę się dowiedzieć czy pokonuję tę przeszkodę. Każdorazowo budzę się gdy zaczynam gwałtownie manewrować przy próbach omijania jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zerknęłam jeszcze w sennik i rower to także aspekt seksualny. Zerknęłam jeszcze na jedno hasło hamulec

"Być zmuszonym do hamowania: konieczność zapanowania nad intensywnym pożądaniem seksualnym i zachowania większej ostrożności.

Nie móc zahamować: to oznaka niemożności kontrolowania swoich porywów, emocji, namiętności; ryzyko konfliktów w związku lub biznesie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...