Jump to content

Cała rodzina zabita na sznurach.

gryfusek
 Share

Recommended Posts

Sniło mi się, że jest noc i przychodze do domu. Pukam do drzwi i nikt sie nie odzywa, kilka razy to powtarzałem ale nadal nic. Cały czas jestem w przekonaniu, że nie słyszą albo na chwile wyszli. Poszedłem zobaczyć przez balkon czy ktoś jest.(Przez drzwi i duże okna widać cały salon, w nim zazwyczaj ktoś jest) i wtedy widze jak cała rodzina (mama,tata i brat) wiszą na sznurach, powieszeni i martwi.

(Zazwyczaj w takich snach nie mam emocji lub strachu a jeśli już to są znikome, nawet w koszmarach ten strach jest inny taki sztuczny, wykreowany podświadomie. Tym razem to była wielka rozpacz, nie mogłem uwierzyć, zacząłem myśleć co dalej będzie tak jak w prawdziwym życiu.) I wtedy przyszedł do mnie tata i powiedział, że on ich pozabijał (chociaż cały czas wisi martwy na linie).

Chciałbym poprosić o interpretacje tego snu ponieważ pierwszy raz mam doczynienia z takimi odczuciami... Co więcej sen przypomniał mi się wieczorem, a zazwyczaj każdy sen zapominam już po pół godziny.

Guest cyganicha

Czy nie jest tak,że u Was w domu jest jakaś trudna,przygnębiająca sytuacja?Problem,którego nie możecie rozwiązać.

Być może to właśnie Twojemu tacie uda się rozwiązać tą sytuacje i nastąpi przełom.Pozdrawiam :)