Jump to content

noworodek


MAGAT

Recommended Posts

Śniło mi się, że urodziłam w domu, w wannie dziecko - chłopca. był bardzo malutki. przy porodzie pomagali mi mąż i jego kolega. Kiedy urodziłam dziecko stwierdziłam, że nie oddycha, zatem uznałam, że nie żyje. czułam smutek i ból. zadzwoniłam do mojego ojca, żeby powiedzieć mu, ze jego wnuk urodził się martwy, a on mnie wtedy zapytał czy zaczekałam odpowiednio dużo czasu, żeby to stwierdzić? synek jednak nadal nie oddychał, więc odpowiedziałam, że po prostu urodził się martwy. prosze o interpretację snu, trochę mnie on męczy, ponieważ do tej pory miałam przyjemne sny o dzieciach.

Link to comment
Share on other sites

"Niemowlę: Zawsze oznacza wewnętrzne narodziny, zapoczątkowane ważną klęską lub sukcesem. Niemowlę reprezentuje tę część naszej osobowości, która wiąże się z indywidualnym rozwojem, wzrostem. Jeśli niemowlę to chłopiec to symbol słoneczny, który zapowiada natychmiastową realizację planów. Śmierć niemowlęcia zapowiada koniec kłopotów. (sugerując się, że to chłopiec :) Dla kobiety pragnącej dziecka to często sposób ujawnienia się płci przyszłego potomka.

 

Poród: Oznajmia koniec tego co przeżywasz. Ta czynność wskazuje na głęboką transformację w relacjach zawodowych lub miłosnych. Urodzić chłopca to zapowiedź pewnego spełnienia, to słoneczny symbol natychmiastowej realizacji.

 

Wanna: okres stagnacji, moralnego zmęczenia. potrzeba nowego związku lub odnowy wewnętrznej.

 

Ojciec: Reprezentuje dojrzałość umysłową, która należny osiągnąć, wewnętrznego bohatera. reprezentuje władze, autorytet, miłość, ideał, męża. Ojciec jest aktywną siłą, instynktem dominacji i nadaje poczucie najwyższej transcendencji."

 

W/g "Sennika" Marcie Coupal

 

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam. Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...