Skocz do zawartości

dziwny sen, byla milosc, prosba o interpretacje


AgusOska

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam do Was prosbe o interpretacje mojego dziwnego snu...

 

ostatnio snila mi sie moja byla milosc (sprzed 3lat, dodam ze nie bylismy razem ale laczylo nas pewne skomplikowane uczucie, no i ''rozstalismy'' sie w nieprzyjemnych stosunkach), w tym snie bylismy wtrojke, ja on i moj obecny chlopak.. to dziwne bo oni przekuli sobie jezyki(ja mam przekluty)wszyscy pokazywalismy sobie te jezyki, a kolczyki byly okropnie dlugie i dotego smialismy sie w nieboglosy... pozniej on chcial mnie przytulic, dotykac ... tez tego chcialam ale wiedzialam ze niemoge tego zrobic chlopakowi. jednak stalo sie i czulam sie taka szczesliwa, poprzez przytulenie sie do niego....

ale najbardziej niewiem o co chodzi z tymi jezykami....

pomozcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język w Twoim śnie może symbolizować seksualność - sądząc z kontekstu snu. Kolczyk to też chęć uwodzenia. Sen o znajomym mężczyźnie z którym przeżyło się miłość (?) i z ważnych powodów doszło do rozstania może postawić Ciebie w takiej samej sytuacji z innym partnerem - może właśnie z obecnym?? Smiech zapowiada smutek lub okres kłopotów...

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak byla milosc.... do tego ''rozstalismy'' sie bo zwiazalam sie wlasnie zmoim obecnym chlopakiem, a oni znaja sie od malenkiego, niedawno on wyszedl z wiezienia po ok 1,5 roku i znowu zaczal sie odzywac do mojego faceta i w dodatku wyslal swoje zdjecia (bardzo interesujaca jak dla kobiety)od tego czasu wlasnie mam dziwne sny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bardzo się przejmujesz tym, że On wyszedł z więzienia. Obawiasz się, że to może zepsuć Twój obecny związek...? Czy przypadkiem, nie pociąga Cię Twój były fizycznie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i powiem ze nawet bardzo.... ale to nie ma takiego wielkiego znaczenia,bo ja mieszkam w berlinie a on obecnie we Francji... i jedyne kiedy moglibysmy sie spotkac to w Polsce na Swieta Bozego Narodzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz to nie chodzi o to, że do czegoś mogłoby dojść... On wyszedł z więzienia, przypomniał Ci się Twój były i zaczęłaś mieć takie sny... Ten sen jest nacechowany erotyzmem... Myślę, że pokazał Ci się w Nim po prostu pociąg seksualny do byłego... Ale jest Twój obecny chłopak... Wydaje mi się, że we śnie pokazuje się Twoja podświadomość - pragniesz fizycznie byłego ale wiesz, że nie możesz bo z kimś już jesteś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam. Zazwyczaj odpowiedź na wszystkie dręczące pytania jest w nas wystarczy się dobrze w siebie wsłuchać (:

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...