Jump to content

wizyta u psychologa

martinuska
 Share

Recommended Posts

Witam może ktoś z Was pomoże mi zrozumieć co może oznaczać moj sen. A mianowicie śniło mi sie, że byliśmy na rodzinnej imprezie gdzie zaczęto sie kłucic ja wstałam od stołu wsiadłam w samochód i pojechałam na osiedle i szukałam po blokach pschologa gdy już znalazłam weszłam do jakiegoś mieszkania a tam w kółeczku siedziało kilka osób o czmś rozmawiali, ja usiadłam i tylko płakałam.....Po jakimś czasie w drzwiach tego mieszkania gdzie był ten psycholog stanął moj mąż przysiadł sie bez słowa. Puscili jakąś smutna piosenke i na tym sie skończyła ta wizyta u psychologa na koniec jednak zapytałam owego psychologa czy moglibyśmy porozmawiać a on na to, że nie i dodał, TO NIE JEST TWOJA WINA..... Sen skończył sie tym że wraz z mężem wyszliśmy przytulając się i poszliśmy jakimiś polami na spacer.......błagam pomóżcie mi zrozumiec ten sen dziekuje i pozdrawiam

Edited by martinuska

Guest cyganicha

Witaj,sen dotyczy relacji w Waszym małżeństwie.Sama widzisz i czujesz co znajduje odzwierciedlenie we śnie,że potrzebujecie wzajemnego zrozumienia sie.Oczekujesz wsparcia,rozmowy.Przeżywasz smutne sytuacje w realu,od męża zaznajesz przykrości.Podświadomie rezygnujesz z tego co kiedyś Was łączyło.Czujesz,że problemy Cie pokonały.Pozdrawiam i mimo wszystko duzo siły i samych pieknych przezyc życzę :)