Jump to content

Sen o meteorycie

Selenit666
 Share

Recommended Posts

Witam,

czy ja mogłabym ładnie prosić i zinterpreTowanie snu a w zasadzie dwóch.

1. Snil mi się moj ukochany tzn facet milość mojego życia ale z nim nie jestem mamy dość oschle relacje tzn z jego strony są oschle ale miałam sen. Snilo mi się ze przydl spać ze mna w moim łóżku. Tak przytuleni przespalismy cała noc. W śnie jak się oBudzilam rano mówię do niego ze jeszcze z żadnym kochankiem nie spedzilam nocy.

2. Sen dzisiaj mi się snilo ze widziałam ******ący meteoryt i obserwowalam gdzie upadnie i upad do strumyka i poszłam go wyjąć. Był dUzy i gorący ale go podnioslam i pomyślałam będzie spełniał moje życzenia.

Może mi ktoś zinterpretuje te seny :)

• 5 weeks later...

1. Snil mi się moj ukochany tzn facet milość mojego życia ale z nim nie jestem mamy dość oschle relacje tzn z jego strony są oschle ale miałam sen. Snilo mi się ze przydl spać ze mna w moim łóżku. Tak przytuleni przespalismy cała noc. W śnie jak się oBudzilam rano mówię do niego ze jeszcze z żadnym kochankiem nie spedzilam nocy.

Wiesz ten sen przedstawia Wasze obecne relacje. On jest w stosunku do Ciebie wrogo nastawiony, być może nawet nie do końca szczery. Ty chyba nie dostrzegasz jego wad, w końcu nadal do Niego coś czujesz. Tęsknisz za nim i pewnie dosyć często myślisz.

2. Sen dzisiaj mi się snilo ze widziałam ******ący meteoryt i obserwowalam gdzie upadnie i upad do strumyka i poszłam go wyjąć. Był dUzy i gorący ale go podnioslam i pomyślałam będzie spełniał moje życzenia.

A tutaj to bym powiedziała, że czeka Cię jakaś niespodzianka. Być może spełni się Twoje jedno z marzeń.

Pozdrawiam (: