Skocz do zawartości

Blok , Las , Walka, zwierzęta, ludzie.


Sztormiak

Rekomendowane odpowiedzi

zaczeło sie od jakiegoś budynku otoczonego lasem, coś sie działo niewiem do kladnie co. później ja zaczałem bronic jakiegoś typka, rozpoczeła sie dziwna walka na noze itp ale

 

nie chodziło w niej o to by kogos zranić raczej o pokaz umiejetnoci lub siły, później zaczałem zjeżdzać na linie z budynku, linie lub piorunochronie ciężko mi t ostwierdzić.

 

oni mnie ścigali ja uciekałem lasem ( gonił mnie psy tropiące i inni ludzie których cześniej nigdzie nie widizałem)w lesie spotkałem małego chłopczyka z psem, psa kopnałem a ten mnie ugryzł i ściskał mocno zębami, dziecko gdzieś znikneło, po czasie

 

również i pies, być moze ten pies chciał mnie zatrzymaćp przed zobaczeniem czegoś czego nie powinienem ? później idąc dalej lasem spotykam stado lisów bardzo czerwonych małe i

 

duże, szczeniaki i dorosłe osobniki idą dalej owgole mnie nie zauważająć, ja tak jakby sie koło nich skradałem bo nie chciałem by mnie zauważył bałem sie ze mnie zaatakują

 

czyhcoś... lisy przez jakiś czas szły tak jakby koło mnie udając ze mnie nie widzą tak jakby szliśmy obok siebie ale ani jedno ani drugie nie zwracało na siebie uwagi.

 

głębiej w lesie dostrzegłem jakąś chatke miała kształ iglo, ściany byhł z betonu dach z drewna była bardzo ładnie wykończona żywe kolory drewna, okna. obok lasu byhło dużo

 

ludzie przez chwile myślałem że to są dzieci, ale nie jestem tego pewnien gdyż w trakcie jak zaczałem iśc w stronę domku sen sie urwał a ja się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...