Skocz do zawartości

dwa dziwne sny związane ze zdradą


Zmęczona

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy śni mi się mój chłopaka, który zdradza mnie we śnie. (jakiś czas temu dowiedziałam się, że zdradzał mnie i okłamywał, ale postanowiłam mu dać drugą szansę i wybaczyć).

Dziś śniło mi się, że byliśmy umówieni na festyn, ale on nie przyszedł w umówione miejsce, a do tego cały czas miał wyłączony telefon. Cały dzień go szukałam, a gdy końcu wieczorem go spotkałam powiedział, że specjalnie to zrobił, bo chciał, żebym była nieszczęśliwa i czuła ból. Po za tym on wolał spędzić ten dzień z kumplem podrywając inne dziewczyny niż ze mną. Sprawiło mi to ból i wybiegłam na ulicę, nie zauważając nadjeżdżającego autobusu, pod który wpadłam. Ostatnią rzeczą, którą pamiętam było jasne światło przed oczami, potem się obudziłam..

 

Dwa dni temu miałam podobny sen.

Tym razem mój chłopak obiecywał mi, że się zmieni, że już będzie wszystko dobrze, a gdy rozstaliśmy się na ulicy, bo powiedział, że umówiony jest z kumplem na to, żeby mu coś wytłumaczyć, ja odeszłam na przystanek. Ale z przystanku widziałam całą sytuacje, wyglądał jakby a kogoś czekał, ale zamiast kolegi podeszła do niego dziewczyna i przywitali się czule. Gdy to zobaczyłam pobiegłam do nich i uderzyłam mojego faceta w twarz, ale on był silniejszy i zaczął mi oddawać, bił tak długo, aż straciłam przytomność.. i się obudziłam.

 

Prosiłabym o poważną interpretacje snu, bo jest to dla mnie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw prosiłabym o odpowiedź na kilka pytań:

1. Czy masz podejrzenia,że nadal Cię zdradza?

2. Czy miewasz tzw. prorocze sny?

 

 

Zadałam te pytania,bo te sny mogą być tzw "odreagowaczem", czyli w tej sytiacji odreagowujesz to,że Cię zdradził. Najwidoczniej ta krzywda,którą Ci wyrządził nadal w Tobie siedzi,co potwierdzają te sny. A przecież wybaczyłaś mu i powinnas mu wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam podejrzeń, bo wywiązuje się z danego słowa, że to się już nie powtórzy. Ale nie potrafię mu do końca zaufać. Przynajmniej nie umiem ufać mu w ten sam sposób co kiedyś.

Co do proroczych snów, nie wiem jak to opisać, ale często zdarzają mi się tzw. deja vie, które pamiętam ze snów. Odkąd pamiętam nękały mnie dziwne sny, które pojawiały się w momencie, gdy ktoś mnie skrzywdził lub stało się mi coś niedobrego (np. choroba, która przekreśliła mi karierę sportową). Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mam też słabą aurę i odczuwam wszelkie zmiany w moim otoczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc są to sny odreagowujące daną sytuację. Nie popadaj w paranoję,ale bądź czujna i go obserwuj. Jeżeli rzeczywiście jest szczery - odpuść i zapomnij,bo zniszczysz związek,na którym Ci zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...