Jump to content

Sen, który ma odnisienie w moim życiu. Proszę o interpretację


Sebastian28
 Share

Recommended Posts

Byłem w jakimś pomieszczeniu, naprzeciwko mnie siedziała mama. W pewnym momencie do pokoju wszedł pijany mężczyzna, pokręcił się trochę i wyszedł, a dokładniej mama go wyprowadziła. Byłem spokojny, bo wiedziałem że gdzieś w pobliżu jest policja ( chyba pojawiła się w tym śnie wcześniej )

usiadł, tak że cały czas go widziałem. Zaczął zamieniać się w jakiegoś potwora. Wyglądał okropnie. W pewnym momencie zjadł kawałek surowej ryby, i rzucił resztkami we mnie. Dalej siedział chłopak, który dostał od niego jakaś czaszkę czy coś w tym rodzaju. W tym momencie zacząłem się bać.

Podszedł do mnie i zaczął okropnie krzyczeć, jednak nic nie mówił. Dało słyszeć się tylko ryki. Próbowałem się obudzić.

 

Czy ten sen mógł oznaczać moje obawy przed czymś ? W rzeczywistości boje się kogoś, mama próbuje mi pomóc ( w śnie wyprowadza pijaka z pokoju ) a później ta ryba i krzyk. Proszę o interpretację.

Edited by Sebastian28
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Kłopoty i trudności jakie sprawia Tobie w realu ten mężczyzna swoim postępowaniem.Ty sam zaś jesteś ostrożny,obawiasz się cierpienia,boisz się jego,jego sposobu postępowania.Wsparcie znajdujesz w mamie.To co zależy od Ciebie próbujesz w tych relacjach zrobić jak najlepiej.Odczuwasz przed nim strach w realu,tłumisz swoje emocje,nie mówisz o tym co Cie dręczy.Jego krzyk we śnie-także na jawie nie mówi o wszystkim co mu przeszkadza.Emocje i to czego nie wypowiada na jawie,wykrzykuje podczas snu.Przy tym chce byś czuł,iż to on ma decydujący głos,on jest ważniejszy,chce mieć władzę.I teraz najważniejsze-jeśli nie znałeś tego mężczyzny ze snu to znaczy,że to w Tobie drzemią lęki,Ty toczysz walkę z samym sobą,obawiasz się czegoś.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, tego człowieka we śnie widziałem po raz pierwszy. Nie jest to osoba o której napisałem powyżej. Czyli nie koniecznie musi mieć to powiązanie z tą konkretną sytuacją, może tak jak pani zauważyła chodzić o wewnętrzną walkę z samym sobą. Zgadza się ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...