Jump to content

Morderstwo dokonane przeze mnie :(

Guest Virus
 Share

Recommended Posts

Witaj Cyganicho, pomóż mi bo miałam straszny sen, sniło mi się że zabiłam swoją siostrę a przynajmniej jakąs kobietę, pocwiartowalam i włozyłam w foliowy woreczek i zakopałam w ziemi pod drzewem, potem miałam wyrzuty sumienia że to zrobiłam bo jak sobie pomyslałam że na spoiwiedzi będę musiala powiedziec ze zabilam kogos to ksiadz mi każe isc na policje i sie przyznac i pójde za kratki, strasznie bałam sie konsekwencji, dopiero po czasie one do mnie doszły. Nie wiem co to może oznaczac, pomóż.

Z siostrą mam mam swietne stosunki, mam natomiast wiele zmartiweń osobistych ale wychodzę z nich na prostą.

Help :)

Napisałam do ciebie na gg ale wywal tamto bo widze że znów tutaj rządzisz :) i tak trzymaj :*

virek

Guest cyganicha

Virusku kochany :* we śnie najpierw zadziałałaś a później pomyślałaś o konsekwencjach.W realu zaś jakaś część Ciebie,jakiś Twój plan,coś co realizowałaś-zaniechałaś,nie dokończyłaś tego.Zrezygnowałaś.A później pojawiły się wątpliwości czy aby na pewno postąpiłaś słusznie.Sen ma związek ze zmartwieniem jakie masz w realu.Być może w tej sprawie nie czujesz się uczciwa,masz żal i wyrzuty do samej siebie.Twoje postępowanie może też być wynikiem tego,że obawiasz sie cierpienia,zranienia,bólu.

Dziękuję także :* Powodzenia i pomyślnego poukładania spraw ;)