Jump to content

proszę o interpretację snu...


JacquesSz
 Share

Recommended Posts

sen był krótki... czekałem na pociąg z kolegami, którzy po ruszeniu pociągu wymusili jego zatrzymanie blokujac zamykajace się drzwi. doszło do zamieszania na peronie. straz ochrony kolei zaczela ich ganiać.

ja siedziałem na ławce śmiejąc sie z nich. nagle podeszła do mnie moja była dziewczyna nie wiem sk,ąd się pojawiła. bardzo mi jej brakuje więc poczułem wielkie pozytywne zaskoczenie że się widzimy ponownie. Podeszła do mnie i łapiąc mnie za rękę powiedziała: Kuba chodź na chwilę, musimy pogadać normalnie. przeszlismy kawałek opuszczając peron i stację, patrzyłla na mnie z uśmiechem. Pocałowałem ja w czoło tak jak wtedy gdy byliśmy razem. pokazała mi stragan z breloczkami... wiem ze je zbiera namiętnie z kazdego zakątka świata w jakim była. Wskazała na bucika. bez wahania kupiłem go, ona sięgając po niego weszła na stolik przy ktorym był on zawieszony. pomogłem jej zejść biorąc ją na rece. gdy stanęła obok mnie z uśmiechem na twarzy i breloczkiem w reku powiedziała dziękuje... potem się obudziłem.

 

co może oznaczać ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Pociąg mówi o tym, że czas ruszyć z miejsca. Twoje obecne życie albo towarzystwo w jakim się obracasz, stopują cię. Ograniczają. To przez nich stoisz w miejscu. Żeby tego było mało, pamięć o dziewczynie tak jakby cofa cię. But mówi, że powinieneś pozwolić jej już odejść. Uwolnij ją w swojej głowie. Owszem, było miło, masz sentyment, ale jeśli chodzi o uczucia - odetnij ją od siebie. Czas szukać nowego uczucia. Wsiąść do tego pociągu, mimo że koledzy trzymają cię przy sobie. Zacznij od nowa. Szukaj, działaj. Zmień coś. Odbądź jakąś życiową 'podróż' - zmień sposób myślenia, otoczenie, zmień siebie, otworz się na nowe. Chciej zmiany!

 

Pozdrawiam, Lil.

Edited by Lilith
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...