Skocz do zawartości

Okropny sen - mąż niedoszłym wisielcem


Boberek_21

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas popołudniowej drzemki śniłam że mój mąż chciał się powiesić - co dziwne na powiązanych ze sobą smyczach dla psa - jednak mój ojciec go przyniósł a mąż stwierdził że się wycofał - sen był bardzo wyrazisty - że jak się obudziłam to nie wiedziałam czy to nie było naprawdę. Jesteśmy młodym małżeństwem - nasza córcia ma dwa latka i jesteśmy raczej szczęśliwymi ludźmi - dlatego ten sen mną tak wstrząsnął. Co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może twój mąż czuje się zmęczony ostatnimi czasy stąd we śnie Jego samobójstwo. Ale pojawiający i ratujący we śnie ojciec świadczy o tym ,ze twój mąż mimo przeciwności jest silnym człowiekiem i poradzi sobie.

 

Pozdrawiam (:

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbolika wisielca (podobnie jak i śmierci) jest dość sztywna - podobnie jak w Tarocie. Wisielec symbolizuje męczącą i przeciągającą się sytuację.

Wygląda na to, że poprzez swoją powściągliwość możesz doprowadzić do tego, że będziesz czuła się przytłoczoną tą sprawą. Nie pozwól by coś blokowało ciebie w stosunku do męża. Czasami trzymanie nerwów na wodzy sprawia, że budujemy jakiś mur w sobie. Czasem lepiej się wykrzyczeć lub powiedzieć otwarcie co ci leży na sercu - w przeciwnym razie może powstać jakiś 'kwas', który będzie właśnie tą uciążliwą sprawą, którą symbolizuje element wisielca.

Porozmawiaj z kimś szczerze, dostaniesz mądrą radę, dzięki której nie dopuścisz do tego o czym mówi sen. (być może to moja powyższa rada, ale polecam porozmawiać z kimś zaufanym)

 

Pozdrawiam, Lil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W twoim śnie wazny jest również symbol tego na czym się mąż chciał powiesić a mianowicie psiej smyczy. Pies jest symbolem instyktów pierwotnych i najaczesciej tych seksualnych zaś smycz to coś co "poskramia " psa - krępuje mu ruchy, czyni go "niewolnikiem" swego pana lub pani. Jeżeli dodamy do tego to że sycze przyniósł twój ojciec- to taki symbo mądrości pokoleniowej: "chłopie nie rób nic głupiego - kobiety tak mają".

I jeszcze jedno zastanów się dlaczego napisałaś "jesteśmy RACZEJ szczęśliwymi ludźmi"?

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...