Jump to content

Okropny sen - mąż niedoszłym wisielcem


Boberek_21
 Share

Recommended Posts

Podczas popołudniowej drzemki śniłam że mój mąż chciał się powiesić - co dziwne na powiązanych ze sobą smyczach dla psa - jednak mój ojciec go przyniósł a mąż stwierdził że się wycofał - sen był bardzo wyrazisty - że jak się obudziłam to nie wiedziałam czy to nie było naprawdę. Jesteśmy młodym małżeństwem - nasza córcia ma dwa latka i jesteśmy raczej szczęśliwymi ludźmi - dlatego ten sen mną tak wstrząsnął. Co to może oznaczać??

Link to comment
Share on other sites

Być może twój mąż czuje się zmęczony ostatnimi czasy stąd we śnie Jego samobójstwo. Ale pojawiający i ratujący we śnie ojciec świadczy o tym ,ze twój mąż mimo przeciwności jest silnym człowiekiem i poradzi sobie.

 

Pozdrawiam (:

Edited by e
Link to comment
Share on other sites

Symbolika wisielca (podobnie jak i śmierci) jest dość sztywna - podobnie jak w Tarocie. Wisielec symbolizuje męczącą i przeciągającą się sytuację.

Wygląda na to, że poprzez swoją powściągliwość możesz doprowadzić do tego, że będziesz czuła się przytłoczoną tą sprawą. Nie pozwól by coś blokowało ciebie w stosunku do męża. Czasami trzymanie nerwów na wodzy sprawia, że budujemy jakiś mur w sobie. Czasem lepiej się wykrzyczeć lub powiedzieć otwarcie co ci leży na sercu - w przeciwnym razie może powstać jakiś 'kwas', który będzie właśnie tą uciążliwą sprawą, którą symbolizuje element wisielca.

Porozmawiaj z kimś szczerze, dostaniesz mądrą radę, dzięki której nie dopuścisz do tego o czym mówi sen. (być może to moja powyższa rada, ale polecam porozmawiać z kimś zaufanym)

 

Pozdrawiam, Lil.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W twoim śnie wazny jest również symbol tego na czym się mąż chciał powiesić a mianowicie psiej smyczy. Pies jest symbolem instyktów pierwotnych i najaczesciej tych seksualnych zaś smycz to coś co "poskramia " psa - krępuje mu ruchy, czyni go "niewolnikiem" swego pana lub pani. Jeżeli dodamy do tego to że sycze przyniósł twój ojciec- to taki symbo mądrości pokoleniowej: "chłopie nie rób nic głupiego - kobiety tak mają".

I jeszcze jedno zastanów się dlaczego napisałaś "jesteśmy RACZEJ szczęśliwymi ludźmi"?

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...