Skocz do zawartości

z cyklu porabane sny częśc 4 678....


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Cyganko :/ noł koment :/

 

 

Snił mi się jakiś zwierz, wydaje mi się, że był to zółw tak najpewniej,ale krokodyl chyba tez...jakby cięzko okreslic, stawiam na zółwia.. i co najlepsze ;] --> leżał ja patrzyłam na niego z oddali.. przed jego paszczą leżała kobieta moja dawna koleznka z liceum.. z która nawte kontaktu nie mam ;] i uwaga..ten zól czy kro0kodyl wydawał się tej kolezance nigroźny,patrzyła na mnie, usmiechała się ii ( az mnei gęsia skórka przeszła) ZA NIĄ LEŻAŁA JESZCZE JEDNA DZIEWCZYNA..BLADA...SIna... ten zół co jakis czas ją jakby gryzł moze nei tyle gryzł jej głowe i tułów9 tej drugiej) przysuuwając się i oddalając łapał w zeby i ona jakby wsuwała się i wysuwała..basia nadal sie usmiechala kiedu tak robil ona jakby wtedy się odsuwała automatycznie.. smiala się dalej..i nagle..(bbrr) spostrzegła, że tamta dziewczyna jest martwa ... tak się w ysyraszyła, zaczela krzyczec..uciekała w moją strone..jakby..i teraz nei jestem epwna któraś z nich albo ta martwa albo basia zaczely mnei gonic a ja si epotwornie bałam..gdzies do gory po jakis pretach usciekałam a one za mną..straszne to bylo.. i uwaga jak zwykle w moich snach.. miesznka potem pojawia isie kilku chłopakow z jakimi pracowalam na kolonii i moja koleznka stamta także.. ;] cos zaczelam do jenego z nich mowia c on powiedzil,ze przekzala swojej cioci(ktora byl akierowniczka kolonii), że nie za bardzo mi sie ona podobała a ja spytałam skąd to wie, ze kolonia mi się nie podobala, a on , ze było widac p mojej minie lol. i uwaga trzecia czesc.. na pewno widzialam toalete wprzedszkolu, któras mialam posprzątać.. ze były tam fekalia, ktorych spuscic nie moglam i sie wystraszylam,ze sobie nie poradze..ale wsadzilam jakis kij i naglre zatkana toaleta ruszyla ;)) i sie spłukało. ...uwag auwaga znowu dodatek bez sensu właczony: chodziłam po dawnej pracy w jakiej moja mama byla..to bylo muzeum :) i tam zwiedzlam asobie wystawy..widzialam suknie duzo roznokolorowych ciekawych sukni i ceny na nich..gdzies tam przmknela koleznk amamy steordzajac, ze mam fajna ta obecna fryzury i bardzo jestem podobna do swojej mamy.

 

 

 

SORRY AALE TAKIE MAM SNY :D:D:D:D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...