Jump to content

Trojaczki


omm
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację snu

 

sen śniony dzisiejszej nocy, po całym dobrym dniu spędzonym z Partnerem (rzadko się to zdarza)

 

Od początku snu miałam ogromny brzuch, który widziałam jakby własnymi oczami z góry. Nie widziałam siebie w ciąży jako postaci, tylko czubek brzuchala, choć otoczeniu o tym mówiłam, że ciąża.

Przez sen czułam jak boli mnie brzuch.

Potem nagle znalazłam się w sali jasnej ze stołem i zaczęłam rodzić (nadal czułam ból brzucha realnie)i nadal widziałam swój brzuch z góry. Na stole pojawiło się dziecko, potem drugie i słyszałam o trzecim. Podobno 2 dziewczynki i chłopczyk, dwoje o jasnych włoskach i jedno z ciemnymi. Widziałam tylko dwoje, jakby te dziewczynki na stole. Były już ubrane w takie dziwne mechate wściekle różowe pół-śpioszki i żółte koszulki, i miały jasne włoski, obie. Widziałam je jakby z boku, leżące. Te różowe mechate śpiochy były jakby z grubej polarowej froty i zastanawiałam się dlaczego one tak ciepło są ubrane, te moje dziewczynki. Nie dotykałam, choć bardzo chciałam.

 

Potem jakbym komuś w tym śnie mówiła, że urodziłam trojaczki, byłam z siebie bardzo dumna i jednocześnie czułam niepokój, skąd ja wezmę wózek dla trójki dzieci i jak ja je wychowam? A jak się obudziłam, to pierwsza myśl była, dlaczego we śnie nie widziałam tego chłopca i czułam się mocno zmęczona, wszystkimi emocjami jakie towarzyszyły mi w nocy.

 

Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Po dobrym dniu z partnerem pojawił się ten sen bo prawdopodobnie ukazał on Twoją nadzieję na lepsze życie z Nim i być może tak też będzie z czasem. Trojaczki czyli liczba trzy oznacza harmonię pomiędzy emocjonalnością i rozumnością, ale ty nie widziałaś chłopca tylko dwie dziewczynki. Obawiasz się, że jest tymczasowo dobrze pomiędzy Wami ale jakby brakowało czegoś - aspekt chłopca. Te dwie dziewczynki to uosobienie Twojej rodzącej się nadziei, ze wszystko zacznie się układać. Jednak boisz się w to wszystko uwierzyć aby później nie cierpieć.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję.

Dokładnie tak jest, boję się.

Choć to co piszesz w interpretacji brzmi optymistycznie, mimo wszystko.

Nie wiem dlaczego, ale wydał mi się właśnie ten sen bardzo ważny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...