Jump to content

butelka, sikanie, rozmowa


Guest User2
 Share

Recommended Posts

Witam. Dziękuję za poprzednią interpretację.

 

Przed paru dni śniłem, że jest noc i jadę z kimś w jakimś samochodzie i rozmawiam z gościem który chyba się pojawił w tym śnie za którym moja ukochana się skrywała przede mną. Mówię mu w tym samochodzie, że mam prawo dostać od niej te wyjaśnienia odnośnie zaklęć, które mi przed pół roku wysłała. A potem się go pytam czy ona ma kogoś. Powiedział, że ma ona dziewczynę. Ja się bardzo zdziwiłem, że Ona dziewczynę? Bo ona miała kiedyś facetów realu. On mi rzekł, że ona nie jest dziewczyną ani mężczyzną, ta moja ukochana!!! Co było dla mnie zdziwieniem wielkim. A potem pamiętam rozmowę o tym, że zamiast sikać normalnie do toalety to ona sikała do butelki. I ktoś tą butelkę wziął i ją wypił. Pytałem się go jak ona wygląda i się czuje. Powiedział, że wygląda normalnie i się czuje dobrze. Pamiętam, że widziałem ją rozradowaną i śmiejącą się z tego kogoś, że wypił tą butelkę z sikami a ona gadała z śmiechem, że mówiła, że tam sikała!!! Kurde dziwny sen. Nie wiem o co kaman. Po przebudzeniu doszedłem do wniosku, że skoro powiedział, że nie jest ani mężczyzną ani kobietą to jest spokrewniona z rodem anielskim bo wielokrotnie mówi się, że oni są bezpłciowi, co szczerze mówiąc, ta opcja jest dla mnie jak najbardziej naturalna, że może to być prawdą bo od dawna podejrzewam ją o te powiązania.

 

A dziś z rana śniłem, że jest noc. Ale ja siedzę w łazience w moim domu i się kąpie, światło normalnie zapalone. Wody nie było dużo, byłem nagi. I drzwi od łazienki stały otwarte i w nich Drakula. A ja przestraszony trochę ściągałem energię złotego promienia do ochrony i modliłem się Ojcze Nasz. On widać, że był z tego powodu niezadowolony, lecz niczego złego nie robił po prostu odszedł. On wyglądał jak Anthony Hopkins. Miał białe spięte włosy. Ale wyglądał tak na pewno dlatego, że przed kilku tygodni był w tv film Drakula w którym on grał główną rolę. Zastanawiam się czy nie był to Upadły, za którego Drakulę uważam i tak mi się objawił, żeby wiedział, że to on.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj,ona jest w jakiejś takiej sytuacji która zmusza ją do pełnienia roli zarówno mężczyzny jak i kobiety.Przykładem może byc np rodzic samotnie wychowujący dziecko.Ona przechodzi rozwój,zmiany zachodzą w niej,rozwija się.Ma smutek w sobie.nie może czegoś zapomnieć.Jakiejś miłości?

 

Spokrewniony z rodem anielskim jest z nas każdy ;) Tylko od nas samych zależy jak i w którą strone te pokrewieństwo wykorzystujemy.

 

Dużo rozmyślasz,zagłębiasz się w tematykę związaną z Upadłym.Film też ma tu swoje znaczenie.Dlatego taki a nie inny sen miałeś.

Głęboko siedzisz w tej tematyce i stąd też takie czasem nieprzyjemne sny.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję.

 

Ona jest po weterynarii i możliwe, że zajmuje się zwierzętami. Tak przypuszczam, lecz nie jestem pewien. Myślę, że z tym smutkiem po miłości chodzi o mnie. :( Choć też nie dam gwarancji. Czy ten jej rozwój myślisz, że ma związek ze mną, że na pewnych poziomach ją uwalniam, pozwalam jej się uwolnić? W związku z tym ostatnim snem o łańcuchach?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha
Czy ten jej rozwój myślisz, że ma związek ze mną, że na pewnych poziomach ją uwalniam, pozwalam jej się uwolnić? W związku z tym ostatnim snem o łańcuchach?

 

Tak właśnie sądzę. Wszystkiego co najlepsze życzę i bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...