Skocz do zawartości

Profesjonalna wróżka On-Line bez limitu pytań (1 pytanie gratis)


Adella77

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam wszystkich poszukujących prawdy

 

Jestem Adella i Tarot to moje drugie imię. Od dziecka interesowałam się przepowiadaniem przyszłości oraz szukaniem prawdy za pomocą narzędzi ezoterycznych. Gdy dostałam swoją pierwszą książkę o Tarocie miałam zaledwie 10 lat lecz już wtedy potrafiłam wykonać proste wróżby pozwalające odpowiedzieć na proste pytania związane z czyimś losem. Gdy zobaczyłam jak wielką moc posiadaja w sobie karty Tarota które w połączeniu z zaawansowana numerologią potrafia odpowiedzieć prawie na każde pytanie z dziedziny życia wiedziałam co chcę robić w życiu.

 

Od parunastu lat jestem oficjalnie Tarocistką która pomaga ludziom w odpowiedzi na nurtujace pytania związane z ich życiem.

 

Jak wiadomo nie każdy może sobie pozwolić na wizytę u wróżki która za swoje usługi bierze niestety zbyt dużo pieniędzy. Dlatego też otworzyłam działalność dla Państwa tu w internecie. Dzięki mnie możecie skorzystać z porady profesjonalnej wróżki bez wychodzenia z domu z odpowiedzią otrzymana w maksymalnie 24 godziny. Grono zadowolonych klientów mówi samo za siebie.

 

Cena za wróżbę wynosi 30 złotych (BEZ LIMITU PYTAŃ)

 

Wykonanie usługi odbywa się jak i innych niestety pseudo-wróżek czyli przysyłają Państwo imiona oraz daty urodzenia osób wobec których ma zostac wykonana wróżba oraz pytania na które mam dokonać rozkład kart Tarota. Ja w E-Mailu z interpretacją kart przesyłam numer konta bankowego na który nalezy przelać pieniążki za wykonaną usługę. Rozkładu kart dokonuję w maksymalnie 24 godziny i odpowiedzi przesyłam zwykle w godzinach wieczornych.

 

Serdecznie zapraszam do korzystania oraz zasiegnięcia porady moich kart Tarota.

 

W przypadku gdy ktoś napisze iż jest z ezoforum interpretacja kart na jedno pytanie zostanie przeprowadzona całkowicie gratis lecz każde nastepne jest traktowane jako pełna wróżba (30 złotych bez limitu pytań)

 

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...