Jump to content

Profesjonalna wróżka On-Line bez limitu pytań (1 pytanie gratis)

Adella77
 Share

Recommended Posts

Serdecznie witam wszystkich poszukujących prawdy

Jestem Adella i Tarot to moje drugie imię. Od dziecka interesowałam się przepowiadaniem przyszłości oraz szukaniem prawdy za pomocą narzędzi ezoterycznych. Gdy dostałam swoją pierwszą książkę o Tarocie miałam zaledwie 10 lat lecz już wtedy potrafiłam wykonać proste wróżby pozwalające odpowiedzieć na proste pytania związane z czyimś losem. Gdy zobaczyłam jak wielką moc posiadaja w sobie karty Tarota które w połączeniu z zaawansowana numerologią potrafia odpowiedzieć prawie na każde pytanie z dziedziny życia wiedziałam co chcę robić w życiu.

Od parunastu lat jestem oficjalnie Tarocistką która pomaga ludziom w odpowiedzi na nurtujace pytania związane z ich życiem.

Jak wiadomo nie każdy może sobie pozwolić na wizytę u wróżki która za swoje usługi bierze niestety zbyt dużo pieniędzy. Dlatego też otworzyłam działalność dla Państwa tu w internecie. Dzięki mnie możecie skorzystać z porady profesjonalnej wróżki bez wychodzenia z domu z odpowiedzią otrzymana w maksymalnie 24 godziny. Grono zadowolonych klientów mówi samo za siebie.

Cena za wróżbę wynosi 30 złotych (BEZ LIMITU PYTAŃ)

Wykonanie usługi odbywa się jak i innych niestety pseudo-wróżek czyli przysyłają Państwo imiona oraz daty urodzenia osób wobec których ma zostac wykonana wróżba oraz pytania na które mam dokonać rozkład kart Tarota. Ja w E-Mailu z interpretacją kart przesyłam numer konta bankowego na który nalezy przelać pieniążki za wykonaną usługę. Rozkładu kart dokonuję w maksymalnie 24 godziny i odpowiedzi przesyłam zwykle w godzinach wieczornych.

Serdecznie zapraszam do korzystania oraz zasiegnięcia porady moich kart Tarota.

W przypadku gdy ktoś napisze iż jest z ezoforum interpretacja kart na jedno pytanie zostanie przeprowadzona całkowicie gratis lecz każde nastepne jest traktowane jako pełna wróżba (30 złotych bez limitu pytań)