Jump to content

Profesjonalna wróżka On-Line bez limitu pytań (1 pytanie gratis)


Adella77
 Share

Recommended Posts

Serdecznie witam wszystkich poszukujących prawdy

 

Jestem Adella i Tarot to moje drugie imię. Od dziecka interesowałam się przepowiadaniem przyszłości oraz szukaniem prawdy za pomocą narzędzi ezoterycznych. Gdy dostałam swoją pierwszą książkę o Tarocie miałam zaledwie 10 lat lecz już wtedy potrafiłam wykonać proste wróżby pozwalające odpowiedzieć na proste pytania związane z czyimś losem. Gdy zobaczyłam jak wielką moc posiadaja w sobie karty Tarota które w połączeniu z zaawansowana numerologią potrafia odpowiedzieć prawie na każde pytanie z dziedziny życia wiedziałam co chcę robić w życiu.

 

Od parunastu lat jestem oficjalnie Tarocistką która pomaga ludziom w odpowiedzi na nurtujace pytania związane z ich życiem.

 

Jak wiadomo nie każdy może sobie pozwolić na wizytę u wróżki która za swoje usługi bierze niestety zbyt dużo pieniędzy. Dlatego też otworzyłam działalność dla Państwa tu w internecie. Dzięki mnie możecie skorzystać z porady profesjonalnej wróżki bez wychodzenia z domu z odpowiedzią otrzymana w maksymalnie 24 godziny. Grono zadowolonych klientów mówi samo za siebie.

 

Cena za wróżbę wynosi 30 złotych (BEZ LIMITU PYTAŃ)

 

Wykonanie usługi odbywa się jak i innych niestety pseudo-wróżek czyli przysyłają Państwo imiona oraz daty urodzenia osób wobec których ma zostac wykonana wróżba oraz pytania na które mam dokonać rozkład kart Tarota. Ja w E-Mailu z interpretacją kart przesyłam numer konta bankowego na który nalezy przelać pieniążki za wykonaną usługę. Rozkładu kart dokonuję w maksymalnie 24 godziny i odpowiedzi przesyłam zwykle w godzinach wieczornych.

 

Serdecznie zapraszam do korzystania oraz zasiegnięcia porady moich kart Tarota.

 

W przypadku gdy ktoś napisze iż jest z ezoforum interpretacja kart na jedno pytanie zostanie przeprowadzona całkowicie gratis lecz każde nastepne jest traktowane jako pełna wróżba (30 złotych bez limitu pytań)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...