Jump to content

Latam

katboi
 Share

Recommended Posts

Często we śnie latam. Wczoraj uniosłam się i strasznie się bałam jednak gdy zorientowałam się że śpię postanowiłam to wykorzystać i zaczęłam szaleć, w pewnym momencie zlękłam się że nie wrócę do siebie, do ciala i się obudziłam. Czy sny o lataniu są dobrą czy złą wróżbą?

"Unosić się w powietrzu, to zdolnośc wzlotu duszy i umysłu, przezwyciężenia złożonej sytuacji i radości życia. To odkrycie sytuacji, która uwalnia, magii myślenia, motywacji, realizowania własnego "ja". Unosimy się w poszukiwaniu sukcesów finansowych, miłosnych, zawodowych, duchowych. Wznosimy się ponad nasze lęki, ponad ciemności. Wznieść się w powuetrze to przede wszystkim zakochać się. byc wzniesionym w powietrze wbrew swojej woli i latać to zapowiedź tajemniczych wpływów otoczenia." W/g "Sennika" Marie Coupal

Myślę, że przeslaniem tego snu jest to, że boisz się otworzyć na miłość.

Pozdrawiam (:

Bardzo dziękuję, ale jestem w stałym związku, jednak mam masę problemów: finanse, lęki, fobię. Moze latam żeby się wyzwolić od kłopotów? Jednak czy te sny to tylko odzwierciedlenie potrzeb, czy może dobra wróżba, że w końcu uda mi się "wznieść" ponad moje ograniczenia?

Jeśli jesteś w stałym związku to rzeczywiście może tak być, że to latanie to chęć wyzwolenia się z kłopotów. Czy uda Ci się wznieść ponad Twoje ograniczenia?? Jasne, że tak. Dużo zależy od Ciebie - więcej optymizmu. Zmierz się z tym czego się boisz, walcz o to aby wszystko się poukładało, a będzie dobrze. (: