Jump to content

Latam


katboi
 Share

Recommended Posts

Często we śnie latam. Wczoraj uniosłam się i strasznie się bałam jednak gdy zorientowałam się że śpię postanowiłam to wykorzystać i zaczęłam szaleć, w pewnym momencie zlękłam się że nie wrócę do siebie, do ciala i się obudziłam. Czy sny o lataniu są dobrą czy złą wróżbą?

Link to comment
Share on other sites

"Unosić się w powietrzu, to zdolnośc wzlotu duszy i umysłu, przezwyciężenia złożonej sytuacji i radości życia. To odkrycie sytuacji, która uwalnia, magii myślenia, motywacji, realizowania własnego "ja". Unosimy się w poszukiwaniu sukcesów finansowych, miłosnych, zawodowych, duchowych. Wznosimy się ponad nasze lęki, ponad ciemności. Wznieść się w powuetrze to przede wszystkim zakochać się. byc wzniesionym w powietrze wbrew swojej woli i latać to zapowiedź tajemniczych wpływów otoczenia." W/g "Sennika" Marie Coupal

 

Myślę, że przeslaniem tego snu jest to, że boisz się otworzyć na miłość.

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję, ale jestem w stałym związku, jednak mam masę problemów: finanse, lęki, fobię. Moze latam żeby się wyzwolić od kłopotów? Jednak czy te sny to tylko odzwierciedlenie potrzeb, czy może dobra wróżba, że w końcu uda mi się "wznieść" ponad moje ograniczenia?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jesteś w stałym związku to rzeczywiście może tak być, że to latanie to chęć wyzwolenia się z kłopotów. Czy uda Ci się wznieść ponad Twoje ograniczenia?? Jasne, że tak. Dużo zależy od Ciebie - więcej optymizmu. Zmierz się z tym czego się boisz, walcz o to aby wszystko się poukładało, a będzie dobrze. (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...