Skocz do zawartości

Uwięzienie w kolejce


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem kolejką do domu. Wsiadłem jak zazwyczaj na początkowej stacji i czekałem na odjazd. Kolejka ruszyła. Zdążyła przejechać zaledwie kilkaset metrów kiedy okazało się, że dojechała do końcowej stacji (było to w połowie drogi do następnej stacji, u wylotu tunelu). Drzwi otworzyły się i ludzie zaczęli wysiadać. Ustawiłem się w ogonku, byłem ostatni gdyż nigdzie się nie spieszyłem. Ukradkiem przez otwarte drzwi zobaczyłem sprzątaczki, które trzymały w ręku szczotkę i szufelkę. Czekały aż wszyscy opuszczą przedział. Kiedy przyszła kolej na mnie, drzwi zamknęły się i zostałem uwięziony wewnątrz. Sprzątaczki nie wsiadły tylko zostały na peronie, a kolejka ruszyła. Zacząłem się stresować, bałem się że zobaczy mnie maszynista. Kolejka zjechała na bocznicę (okazało się że była nią następna stacja) i zatrzymała się, ale drzwi nie otworzyły się. Wtedy ja pociągnąłem za dźwignię awaryjną i sam je otworzyłem. Szybko wysiadłem, nie chciałem żeby ktoś mnie nie zauważył i pobiegłem na koniec peronu w celu ukrycia się. Maszynista wysiadł zaraz po mnie. Spostrzegł mnie ale przeszedł obok i nic nie powiedział, jedyne co zrobił to popatrzył na mnie z zaciekawieniem.

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Widzę to tak,że na siłę chciałbyś na już poprawy w sferze partnerskiej.A tak się nie da.Dusi Cie i ogranicza to co jest.Nie tego chcesz.Ale nie rób nic na siłe,przynosi to odwrotny efekt.Jeszcze musisz poczekać,jeszcze nie teraz ta zmiana.Więcej cierpliwości.Wszystko dzieje sie po coś.Nawet może pojawił się ktoś na chwile ale to nie to.Nic z tego nie będzie.To nie jest dla Ciebie.Poczekaj jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...