Jump to content

cyganicho

Guest sheina
 Share

Recommended Posts

Snił mi się jakiś zwierz, wydaje mi się, że był to zółw tak najpewniej,ale krokodyl chyba tez...jakby cięzko okreslic, stawiam na zółwia.. i co najlepsze ;] --> leżał ja patrzyłam na niego z oddali.. przed jego paszczą leżała kobieta moja dawna koleznka z liceum.. z która nawte kontaktu nie mam ;] i uwaga..ten zól czy kro0kodyl wydawał się tej kolezance nigroźny,patrzyła na mnie, usmiechała się ii ( az mnei gęsia skórka przeszła) ZA NIĄ LEŻAŁA JESZCZE JEDNA DZIEWCZYNA..BLADA...SIna... ten zół co jakis czas ją jakby gryzł moze nei tyle gryzł jej głowe i tułów9 tej drugiej) przysuuwając się i oddalając łapał w zeby i ona jakby wsuwała się i wysuwała..basia nadal sie usmiechala kiedu tak robil ona jakby wtedy się odsuwała automatycznie.. smiala się dalej..i nagle..(bbrr) spostrzegła, że tamta dziewczyna jest martwa ... tak się w ysyraszyła, zaczela krzyczec..uciekała w moją strone..jakby..i teraz nei jestem epwna któraś z nich albo ta martwa albo basia zaczely mnei gonic a ja si epotwornie bałam..gdzies do gory po jakis pretach usciekałam a one za mną..straszne to bylo.. i uwaga jak zwykle w moich snach.. miesznka potem pojawia isie kilku chłopakow z jakimi pracowalam na kolonii i moja koleznka stamta także.. ;] cos zaczelam do jenego z nich mowia c on powiedzil,ze przekzala swojej cioci(ktora byl akierowniczka kolonii), że nie za bardzo mi sie ona podobała a ja spytałam skąd to wie, ze kolonia mi się nie podobala, a on , ze było widac p mojej minie lol. i uwaga trzecia czesc.. na pewno widzialam toalete wprzedszkolu, któras mialam posprzątać.. ze były tam fekalia, ktorych spuscic nie moglam i sie wystraszylam,ze sobie nie poradze..ale wsadzilam jakis kij i naglre zatkana toaleta ruszyla ;)) i sie spłukało. ...uwag auwaga znowu dodatek bez sensu właczony: chodziłam po dawnej pracy w jakiej moja mama byla..to bylo muzeum :) i tam zwiedzlam asobie wystawy..widzialam suknie duzo roznokolorowych ciekawych sukni i ceny na nich..gdzies tam przmknela koleznk amamy steordzajac, ze mam fajna ta obecna fryzury i bardzo jestem podobna do swojej mamy.

nie wiem czy to bedzi epodpowiedzi aale własnei wrocilamzod weterynarza, u ktorego ponownie wykryto nowotwór w jelicie mojego kota.. i uspilysmy ją ;(:( nie mialysmy kasy na leczenie ;( ;( xzbyd dlugire i zbyt kosztowne..

Guest cyganicha

Shei ;) to zółw czy krokodyl?Bo jakby nie było różnica miedzy nimi jest ;)

Jakiś problem,który lekceważysz,może jakaś znajomość,może co innego.Nie zdajesz sobie sprawy z zagrożenia jakie niesie ta sytuacja.Powinnas zacząć coś robić w kierunku rozwiązania sprawy ciągnącej sie z przeszłości.Nie będzie to juz to.Musisz pewne rzeczy jeszcze zrozumieć i byc gotowa do rozwiązania tego problemu.

Napisałam tyle i doczytałam ostatni akapit.

Tak to o to chodzi zapewne.Przykro mi bardzo, pozdrawiam cieplutko :)