Jump to content

Dzisiejszy dzień :) - ZAKOŃCZONE

Guest Gaja11
 Share

Recommended Posts

Po małej przerwie ćwiczeniowej i ja dodam swoje :)

Dziś w godzinach porannych byłam gdzieś i stąd krótkie ćwiczenie dla was :)

1. Gdzie byłam?

2. W jakim celu tam byłam?

3. Czy jestem zadowolona z efektu?

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? :)

Powodzenia ;):bukiet_na:

Edited by NeoNówka

1. Gdzie byłam? Sprawiedliwość => W urzędzie albo sądzie, bądź co bądź w jakiejś instytucji :)

2. W jakim celu tam byłam? 5 Denarów => Aby Ci w czymś doradzili, bądź pomogli.

3. Czy jestem zadowolona z efektu? Kapłanka => Raczej tak, chyba się spodziewałaś takiego efektu jaki wyszedł :)

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? 7 Buław => Kurcze nie wiem, ale skojarzyło mi się jakby ktoś "wszedł" na Ciebie :) Nie chce aby to jakoś głupio zabrzmiało więc może ujmę że się z kimś zderzyłaś, niechcący..

Jeśli jakieś głupoty powypisywałam to przepraszam najmocniej :D:zawstydzony:

• Maestro

Fajnie, ze jest nowe ćwiczenie. Mam nadzieję, że nie polegnę tak jak u KatiJo :-)

1. Gdzie byłam? Koło Fortuny, 8 Monet, 8 Mieczy suma Umiarkowanie byłaś u fryzjera, który farbował Ci włosy, bo zapragnęłaś odmiany swojego wyglądu

2. W jakim celu tam byłam? As Monet Giermek Mieczy , 7 Monet suma Wisielec chciałaś zaszaleć, żeby ładnie wyglądać, zeby sie odmlodzić i zrobić wrażenie na swoim mężczyźnie

3. Czy jestem zadowolona z efektu?Rycerz Kielichów, Sad, 10 Buław suma Świat nie za bardzo, jesteś mocno niepewna , zapewne non stop przeglądasz się w lustrze i masz ochote iść jeszcze raz, ale moze do innego zakładu w celu skorygowania koloru

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? :)6 Monet, Pustelnik, Król Buław suma Cesarz przestraszył Cię jakiś starszy facet, moze znajomy, może nagabywał Cię, moze podrywał? :-)

1. Gdzie byłam?- Wisielec- w zakładzie karnym, szpitalu lub na cmentarzu

2. W jakim celu tam byłam?- 6 Mieczy- pomóc komuś przejść na drugą stronę, czyli może odebrać kogoś np. z tego zakładu lub szpitala, może nawet po porodzie lub pożegnać- jak w przypadku pogrzebu, ale wyraźnie jakbyś miała komuś w czymś pomóc w związku z wązną dla niego sytuacją

3. Czy jestem zadowolona z efektu?- Giermek denarów- jesteś zadowolona tylko w umiarkowanym stopniu, tak jakby nie udało się na 100% wszystko tak jak planowałaś, ale nie mogę napisać, żebyś była niezadowolona

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? :)- 10 Mieczy- Śmierci? zobaczyłaś kogoś rannego?

Taki moje skrajnie ciężkie skojarzenia:)

Dziś w godzinach porannych byłam gdzieś i stąd krótkie ćwiczenie dla was :)

1. Gdzie byłam? 10 denarow- Musze powiedzieć ,ze tez pomyslam o salonie fryzjerskim ,ale chyba moje karty tego nie pokazują :zlezkawoku:Byłaś w jakimś budynku, gdzie musiałs czekać ,nie bardzo było Ci na rękę tam być (tak wychodzi z mojej karty):usmiech2:

Oczywiście byłaś tam z jakiegoś powodu może jakis szpital, urząd ,ale dzis sobota przecież :krzyk:

2. W jakim celu tam byłam?-Kapłanka-z powodu kobiety ,może twojej mamy ,lub krewnej (może kogos kto leczy ,kto wróży)

3. Czy jestem zadowolona z efektu?-4 buław - Ogólnie jestes zadowolona .

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? :)- Krolowa mieczy -Może tego co usłyszałaś (prawdy) Jakiejś wiadomości.

Oj ciężko mi szło z tym kartami .Ciągnęłam na raty i nie mogłam sie skupić .Ciągle musiałam robić inne rzeczy cos ,albo ktos mi przerywał.:_zlezkawoku:

Hej Andolko widzę,ze podobnie czytałyśmy karty :calus_na:

Edited by miriam 1

1. Gdzie byłam? 7 Mieczy - na jakiejś rozmowie kwalifikacyjnej, poradzie u kogoś z instytucji gdzie trzeba opłaty słone zrobić, może to tylko adwokat albo doradca finansowy, albo chodzi o czekające cię wkrótce sprawy z ambasadą, może poprostu z urządem skarbowym

2. W jakim celu tam byłam? - 6 Mieczy - zdecydowałaś się na poważne zmiany, może na wyjazd albo przeprowadzkę

3. Czy jestem zadowolona z efektu? - Król Kielichów - Jesteś zadowolona i pełna optymizmu

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? - 4 Mieczy - ktoś zemdlał tam, upadł albo przewrócił się

Edited by Zib

Odpowiedzi:

1. Gdzie byłam? Byłam u fryzjera :)

2. W jakim celu tam byłam? Byłam na strzyżeniu włosków. Trochę zmieniłam fryzurę :)

3. Czy jestem zadowolona z efektu? Tak bardzo jestem zadowolona :)

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? :) Weszłam do salonu a tam na fotelu do strzyżenia wielki łysy facet, wyraz twarzy miał pt "lepiej nie podchodź" a takie typy facetów od zawsze wzbudzają we mnie strach ;-) I jak na niego spojrzałam to mi serce w gardle stanęło :D

Rebelle Fleur

1. Gdzie byłam? Sprawiedliwość => W urzędzie albo sądzie, bądź co bądź w jakiejś instytucji :)

2. W jakim celu tam byłam? 5 Denarów => Aby Ci w czymś doradzili, bądź pomogli.

3. Czy jestem zadowolona z efektu? Kapłanka => Raczej tak, chyba się spodziewałaś takiego efektu jaki wyszedł :)

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? 7 Buław => Kurcze nie wiem, ale skojarzyło mi się jakby ktoś "wszedł" na Ciebie :) Nie chce aby to jakoś głupio zabrzmiało więc może ujmę że się z kimś zderzyłaś, niechcący..

Carmencita

1. Gdzie byłam? Koło Fortuny, 8 Monet, 8 Mieczy suma Umiarkowanie byłaś u fryzjera, który farbował Ci włosy, bo zapragnęłaś odmiany swojego wyglądu

2. W jakim celu tam byłam? As Monet Giermek Mieczy , 7 Monet suma Wisielec chciałaś zaszaleć, żeby ładnie wyglądać, zeby sie odmlodzić i zrobić wrażenie na swoim mężczyźnie

3. Czy jestem zadowolona z efektu?Rycerz Kielichów, Sad, 10 Buław suma Świat nie za bardzo, jesteś mocno niepewna , zapewne non stop przeglądasz się w lustrze i masz ochote iść jeszcze raz, ale moze do innego zakładu w celu skorygowania koloru

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? :)6 Monet, Pustelnik, Król Buław suma Cesarz przestraszył Cię jakiś starszy facet, moze znajomy, może nagabywał Cię, moze podrywał? :-)

Andola

1. Gdzie byłam?- Wisielec- w zakładzie karnym, szpitalu lub na cmentarzu

2. W jakim celu tam byłam?- 6 Mieczy- pomóc komuś przejść na drugą stronę, czyli może odebrać kogoś np. z tego zakładu lub szpitala, może nawet po porodzie lub pożegnać- jak w przypadku pogrzebu, ale wyraźnie jakbyś miała komuś w czymś pomóc w związku z wązną dla niego sytuacją

3. Czy jestem zadowolona z efektu?- Giermek denarów- jesteś zadowolona tylko w umiarkowanym stopniu, tak jakby nie udało się na 100% wszystko tak jak planowałaś, ale nie mogę napisać, żebyś była niezadowolona

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? :)- 10 Mieczy- Śmierci? zobaczyłaś kogoś rannego?

miriam 1

1. Gdzie byłam? 10 denarow- Musze powiedzieć ,ze tez pomyslam o salonie fryzjerskim ,ale chyba moje karty tego nie pokazują Byłaś w jakimś budynku, gdzie musiałs czekać ,nie bardzo było Ci na rękę tam być (tak wychodzi z mojej karty)

Oczywiście byłaś tam z jakiegoś powodu może jakis szpital, urząd ,ale dzis sobota przecież

2. W jakim celu tam byłam?-Kapłanka-z powodu kobiety ,może twojej mamy ,lub krewnej (może kogos kto leczy ,kto wróży)

3. Czy jestem zadowolona z efektu?-4 buław - Ogólnie jestes zadowolona .

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? :)- Krolowa mieczy -Może tego co usłyszałaś (prawdy) Jakiejś wiadomości.

Zib

1. Gdzie byłam? 7 Mieczy - na jakiejś rozmowie kwalifikacyjnej, poradzie u kogoś z instytucji gdzie trzeba opłaty słone zrobić, może to tylko adwokat albo doradca finansowy, albo chodzi o czekające cię wkrótce sprawy z ambasadą, może poprostu z urządem skarbowym

2. W jakim celu tam byłam? - 6 Mieczy - zdecydowałaś się na poważne zmiany, może na wyjazd albo przeprowadzkę

3. Czy jestem zadowolona z efektu? - Król Kielichów - Jesteś zadowolona i pełna optymizmu

4. I ciekawe pytanie- czego się przestraszyłam w tym miejscu? - 4 Mieczy - ktoś zemdlał tam, upadł albo przewrócił się

Dziękuje wszystkim za udział w ćwiczeniu. :)

Myślę,że najlepiej poszło Tobie Carmencita i do Ciebie leci punkcik :)

Ale jeszcze raz dziękuje wam wszystkim za pracę i wysiłek jaki włożyliście w moje ćwiczenie :):kwiatek:

• Maestro
Świetnie Ci poszło :)

Jak czytałam twoje odpowiedzi to się uśmiechałam sama do siebie :))

Super :-) Mi ta 8 Monet z fryzjerem się skojarzyła, z ciężka praca nad fryzurą :-) Chociaż coś miłego mnie dziś spotkało :-)