Jump to content

Karmiczny z M...


Monique-Moon
 Share

Recommended Posts

Karma z Panem M. nie mamy ze sobą kontaktu od ponad roku..a wciąż siedzi mi w serduszku! BEDE WDZIĘCZNA:*

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś - 2 puchary bylismy razem..związek i mocne uczucie..

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca - Gwiazda, Królowa Monet- bylam dla niego nadzieja na przyszlosc..bylam odpowiednią kandydatką na żone, matke..

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny) - 9 mieczy, 3 puchary duzo bylo w nim wątpliwosci o poczucia winy..mysle, ze byla osoba trzecia.. stąd jakies jego wahania i lęki

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej - as pucharów..nie okazałam mu tyle milosci na ile zaslugiwal..na dzien dzisiejszy: nie mialam z tym Panem kontaktu od roku a nie bylo dnia bym za nim nie tęsknila :( więc jestem 100% pewna, ze go kocham..lecz nie jestesmy razem- Pan zajety (wiec to moja karma)

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - 9 buław tutaj nie mam pojęcia

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego - 2 monet Pan wtedy nie potrafil się zdecydowac..wybrac..dlatego w tym wcieleniu musi podjąć decyzje

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę - Świat otworzyc się na niego... to też robie..czekam na niego--taka prawda..

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy - rycerz buław oboje musimy dzialac..zawalczyc o siebie..zdecydowac i podjąć ryzyko..

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę - 10 pucharów podjąć decyzje (2 denarow) czy chce stworzyc ze mną rodzine..związek

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach - 8 monet, Rydwan -> Cesarzowa mysle, ze sie jeszcze spotkamy

Link to comment
Share on other sites

1- to, co łączyło te osoby kiedyś - 2 puchary - owszem znaliście się z pewnością, ale mam wrażenie, że to raczej było na zasadzie spotkań a nie związku. Byliście w sobie zakochani i flirtowaliście ze sobą.

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca - Gwiazda, Królowa Monet - Ty byłaś szczęśliwa, radosna, byłaś spełniona jako Kobieta.

 

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny) - 9 mieczy, 3 puchary - On był bardzo załamany, spędzałaś Mu sen z powiek, martwił się o Ciebie. Mam wrażenie, że Ty byłaś dla Niego tą drugą.

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej - as pucharów - nie obdarzyłaś Go stałym, prawdziwym uczuciem. Ty byłaś w Nim tylko zauroczona, a nie zakochana w pełnym tego słowa znaczeniu.

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - 9 buław - Wy obydwoje po prostu baliście się tego, co może wyniknąć z waszego związku. Otaczaliście się murem obronnym, nie otwierając się w pełni.

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego - 2 monet - nie potrafił podjąć jednoznacznej decyzji, lawirował między Tobą a innym życiem.

 

9 - co powinna zrobić osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę - Świat - powinnaś Mu pokazać, że jesteś osobą otwartą, że potrafisz i chcesz wiele zmienić w swoim zyciu dla Niego. Powinnaś także pokazać, że jesteś gotowa zrezygnować ze swojego dotychczasowego życia dla Niego.

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy - rycerz buław - działanie jest jak najbardziej wskazane, ale nie możecie zapomnieć o tym, że nawet kłótnie są potrzebne, bo oczyszczają atmosferę i można po nich wpaść w ogień namiętności.

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę - 10 pucharów - powinien przede wszystkim zdać sobie sprawę, że z Tobą stworzy szczęśliwy i trwały związek. Musi dotrzeć do jego świadomości fakt, że uczucia są w życiu bardzo ważne.

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach - 8 monet, Rydwan -> Cesarzowa - jak na razie jesteście na najlepszej drodze, aby znów się spotkać. Pracujecie na swoje kolejne długi karmiczne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach - 8 monet, Rydwan -> Cesarzowa - jak na razie jesteście na najlepszej drodze, aby znów się spotkać. Pracujecie na swoje kolejne długi karmiczne.

mam pytanie Neo do tego pkt..tz..w moim przypadku jesli M sie nie zdecyduje na związek ze mną tz..ze karma przechodzi na kolejne wcielenie?? a mozna odczytac z kart czy jest szansa, ze odpracujemy jednak tą karme w tym wcieleniu? bo jesli on zostawi naszą relacje tak jak jest i ja sie bede do konca zycia z tym uczuciem i tesknotą męczyc..to oszaleje:( mozna to jakos spr na podstawie kart?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem, tak, przechodzi. Rydwan może także świadczyć przecież o działaniu, czyli wnioskujemy, że działacie na "korzyść" karmie, działacie zaciągając kolejne długi karmiczne.

Pewnie są jakieś rozkłady, które dadzą odpowiedź na Twoje pytanie. Poszukaj może coś znajdziesz, a jeśli nie, daj znać to i ja poszukam.

Link to comment
Share on other sites

1 - to co łączyło te osoby kiedyś 2pucharów -byliście w powaznych układach partnerskich jednak występowały trudności we wzajemnym rozumieniu waszych potrzeb.

2,3 - jaką rolę odegrała wowczas osoba pytająca -Gwiazda,Królowa monet -Ty miałaś stworzyć wymarzony ,stabilny związek w którym uczucia coraz bardziej gasły.

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny) 9 mieczy,3 puchary -on uległ zauroczeniu Tobą a miał już inną kobietę co spędzło mu sen z powiek.

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej as pucharów -nie zostały przepracowane zagadnienia związane z uczuciami i relacjami partnerskimi.

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - 9 buław -nie dokończyliście do końca tego co było wam dane,była to dla was nowa sytuacja.Jednaklęk przed nowym pokonał Was.

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego 2 monet -wahania ,niezdecydowanie do podjęcia decyzji.

9 -co powinna zrobić osoba pytająca by zakończyć sprawę -Swiat -wykazać się cierpliwością i doprowadzić sprawę do końca.Otworzyć się na wiarę,nadzieję i miłóść.

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy -rycerz buław -zacząć działać wykorzystują c swój temperament na wszystkich płaszczyznach życia.

11 - co powinien zrobić partner karmiczny by zakończyć sprawę - 10 pucharow -podjąć decyzje o byciu z rodziną ,gdzie będzie miłość i szczęście.

12,13 -jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w nastepnych wcieleniach - 8 monet,Rydwan ->Cesarzowa - musicie sie spotkać żeby zrealizować się jako małżonkowie i rodzice i dotrzeć do swojego "portu".Może to nastąpić wczesniej ale trzeba zawrócić z drogi na ktorej sie obecnie jest a do tego jest potrzebna decyzja.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem, tak, przechodzi. Rydwan może także świadczyć przecież o działaniu, czyli wnioskujemy, że działacie na "korzyść" karmie, działacie zaciągając kolejne długi karmiczne.

Pewnie są jakieś rozkłady, które dadzą odpowiedź na Twoje pytanie. Poszukaj może coś znajdziesz, a jeśli nie, daj znać to i ja poszukam.

 

Szukalam Neo ale nie moglam nic takiego znaleźć:( a chetnie bym się dowiedziala czy wypelnimy naszą karme w tym wcieleniu? no chyba ze ogolnie zapytać kart zadając to pytanie..ale ja nie mam obecnie kart przy sobie :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1- to, co łączyło te osoby kiedyś - 2 puchary

Łączyło Was silne wzajemne czyste uczucie, które było wielkie i bezinteresowne lub bezwarunkowe

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca - Gwiazda, Królowa Monet-> Diabeł

Kurcze może Ty matką jego byłaś wcześniej? Wiele miłości, troski i zaangażowania i poświęcenia dawałaś z siebie Panu,a w obliczu tej 2 pucharów wyżej to mozliwe,że łączyły Was relacje matka -dziecko, gdzie Ty byłaś tą dojrzalszą kobietą zapewniającą spokojne życie, a On radosnym dzieckiem, które czasem wyrządzało psikusy, wplątywało się w kłopoty,a Ty jak to matka denerwowałaś się, ale wybaczałaś bo kochałaś miłością bezwarunkową

 

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny) - 9 mieczy, 3 puchary->Głupiec

Pan Cię rozczarowywał swoją osobą, zadawał cierpienie, ból, czułaś się przez niego opuszczona bo zakochał się i odszedł. Ty jako matka niby rozumiałaś, że że to jego nowa droga, którą obrał, ale z drugiej strony czułaś się zazdrosna, zraniona bo już og przy Tobie nie było..

Jeśli to nie była relacja matka-dziecko to możliwe, że Pan wcześniej wplątał się w jakiś romans początkowo z głupoty, a potem z uczucia

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej - as pucharów

Nadal uczucia w Tobie odżywają, tlą się, a w głębi duszy pragniesz odrodzenia się tego co było, pragniesz by wróciło to wzajemne uczucie, pragniesz by przy Tobie po prostu był, trwał

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - 9 buław

Nie zostały przerobione emocje związane z rozstaniem i trudnością z pogodzeniem się z tym jak jest. Musisz pozwolić odejść swemu dziecku, które pragnie sobie ułożyć życie na nowo. Wasza karma najwidoczniej matka-dziecko już się dopełniła i osiągnęła równowagę, dlatego też Pan obrał inną drogę bo przeznaczenie pcha go dalej

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego - 2 monet

Ja myślę,że nie o wybór tu chodzi, 2 monet to też Wisielec. Pan czuje potrzebę koleżeństwa z Tobą, ale na dystans jak przyjaciele. Będziesz w jego sercu i będzie żywić ciepłe uczucia, ale bardziej jak syn do matki w postaci ciepłej sympatii, a życie ułoży z kimś innym kogo pokocha lub już pokochał

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę - Świat

Otworzyć się na nowe życie i jego możliwości jakie ze sobą ono niesie, pogodzić się z pewnymi faktami i pozwolić się kochać komuś nowemu :)

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy - rycerz buław

By dopracować karmę Ty będziesz czuć potrzebę uwodzenia, czarowania by doszło do romansu, a wówczas zmierzyły by się Twoje marzenia, uczucia z rzeczywistością, co pozwoliłoby albo skupić się na Panu bardziej, albo stwierdzić, że to nie to i odejść i jednocześnie otworzyć sie na nowe bez żalu

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę - 10 pucharów podjąć decyzje (2 denarow)

Powinien założyć własną rodzinę, ale utrzymywać z Tobą koleżeńskie kontakty jak Matka z Synem

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach - 8 monet, Rydwan -> Cesarzowa

połączy Was romans, spotkania, które dadzą Wam wiele radości, wówczas wszystko się szybko potoczy, a Ty będziesz czuła się spełniona i szczęśliwa u jego boku:) I znów widać, że jako cesarzowa będziesz Panu matkować poprzez troskliwość, wyrozumiałość, dobroć hihi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...